Pracownia MG Projekt

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 52
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Pracownia MG Projekt

Post autor: cukrowa »

Jak pewnie sami wiecie, budowa domu to poważne przedsięwzięcie, a my się chcemy jego podjąć. Tylko szukamy rzetelnej pracowni z dobrymi opiniami. Będziemy budować dom gotowy. I znaleźliśmy pracownię MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/ . Czy możecie nam wiecej o niej powiedzieć? Dobre rysunki oferują?
Awatar użytkownika
abba
Posty: 45
Rejestracja: 07 sie 2019, 10:12

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: abba »

Ja tam nie mogę nic im zarzucić. Jak kupiłam projekt, to niczego zmieniać nie musiałam. A jeszcze była to Supernowość Tygodnia, więc i udało mi się dobry rabat upolować. No, ale bynajmniej ekipa nie miała problemów z budową wg tych projektów.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2019, 11:42

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: olka »

Nie korzystałam z usług tej pracowni, bo na razie nie myślę o zakładaniu rodziny, ale często sie natykam na informacje o nich w sieci,p . Wydaje mi się, że to dobra pracownia, zatrudniająca fachowców. Bo nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią. Ale to to musisz zrewidować już sama.
Awatar użytkownika
małaaa
Posty: 62
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:12

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: małaaa »

O widzę, że piszecie tutaj na temat pracowni MG Projekt, super. Kolega mi ich polecił i rzeczywiście mają świetne projekty. Znalazłam tam nawet idealny projekt domu dla siebie, zobaczcie sami - https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-m ... rowy-waski . Jak go oceniacie?
Awatar użytkownika
heidenreichcurt
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2020, 10:28

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: heidenreichcurt »

Wybór odpowiedniego biura projektowego jest bardzo ważne.
Piotr 125

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: Piotr 125 »

uważam że pracownia MG Projekt jest bardzo dobra polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych dodatków do aranżacji wnętrz klei farb pap pianek gipsów betonów silikonów klei silikonowych kosiarek kompresorów łopat szpadli pędzli wałków pojemników koszy styropianów żyrandoli podstawek donic doniczek zaworów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ