schody prefabrykowane

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
felicjan-63
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2022, 5:00

schody prefabrykowane

Post autor: felicjan-63 »

Kochani, doradźcie mi coś. U mojego teścia sa schody do domu. Nie dość, że chyba płytki zostały źle położone, bo zwyczajnie odchodzą. To dodatkowo cały czas wychodzą takie wykwity wapienne. Wygląd to tragicznie. Teść chce wymienić te schody, czy lepiej zdecydować się na schody prefabrykowane, czy lepiej znaleźć kogoś, kto wymuruje je od podstaw. Na pewno nie wchodzą w grę żadne stalowe, metalowe. Muszą być betonowe. Możecie mi coś doradzić w tej kwestii?
Piotr

Re: schody prefabrykowane

Post autor: Piotr »

uważam że schody prefabrykowane powinny być mocne i dobrego gatunku materiały polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów silikonów lakierów donic doniczek łopat szpadli pojemników koszy wózków listew mat taśm foli profili artykułów szlifierskich ściernych metalowych węży zraszaczy grabi szczotek płyt kartonowo gipsowych środków HG szlifierek pędzli wiaderek śrubokrętów narzędzi ogrodniczych dodatków do aranżacji wnętrz i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ