Sprzedaż okien Szczecin

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Donat
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 4:36

Sprzedaż okien Szczecin

Post autor: Donat »

Jakie znacie firmy oferujące sprzedaż okien w Szczecinie? Sporo pozytywnych opinii słyszałem na temat twoje-okna.szczecin.pl. Może korzystaliście z ich usług? Jesteście zadowoleni?

sadzonki brzozy kraków
Awatar użytkownika
milomira
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 23:04

Re: Sprzedaż okien Szczecin

Post autor: milomira »

Moim zdaniem nie można nie być zadowolonym z tak kompleksowej i fachowej obsługi, jaką zapewnia firma Twoje Okna. Doradzili mi inwestycję w nawiewniki, co zresztą okazało się strzałem w 10. Znają się na rzeczy, jestem tego pewna:)
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Sprzedaż okien Szczecin

Post autor: milena »

Dobra firma sprzedająca to połowa sukcesu. Druga połowa to to, jakiej formy okna oni sprzedają. Nie znam firmy, o której piszesz, ale sprawdź czy mają w ofercie okna marki Drutex. Te okna mam u siebie i właśnie te mogę polecić. Mam na koncie okna z kilku firm i tylko te z Drutexu spełniły moje oczekiwania. U mnie są okna pvc, ale na stronie firmy https://www.drutex.pl/ możesz też poczytać o ich okna aluminiowych, drewnianych czy drewniano-aluminiowych. Okna solidne i trwałe, a to najważniejsze.

k-dron łamacz głów
Piotr 125

Re: Sprzedaż okien Szczecin

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dobrze że jest prowadzona również sprzedaż okien w Szczecinie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz łopat szpadli czajników łopat szpadli kompresorów noży nożyc nożyczek śrubokrętów narzędzi dla majsterkowiczów mebli ogrodowych rolet karniszy obrusów płyt kartonowo gipsowych wiertarek klei silikonowych klei farb pap pianek gipsów betonów kosmetyków i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
gregorr

Re: Sprzedaż okien Szczecin

Post autor: gregorr »

W Goleniowie pod Szczecinem działa firma Marsel. To doświadczony producent, który ma na swoim koncie bardzo dużo realizacji. Sam zresztą z ich usług korzystałem, bo oferują okna w systemach Schuco, które przekonują bardzo wysoką jakością. Montowali okna w całym domu i muszę powiedzieć, że wszystko przebiegło bardzo czysto i sprawnie.
Piotr 125

Re: Sprzedaż okien Szczecin

Post autor: Piotr 125 »

uważam że moim zdaniem fajnie że jest prowadzona sprzedaż okien również w Szczecinie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gładzi gipsowych donic doniczek uszczelek klei farb pap pianek gipsów betonów karniszy sufitów podwieszanych motyk pędzli poziomnic uszczelniaczy lakierobejcy i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ