Strop teriva

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
benedykt_79
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 7:19

Strop teriva

Post autor: benedykt_79 »

Strop teriva to strop gęstożebrowy którego podstawą są belki i pustaki o różnej grubości. To strop który charakteryzuje się bardzo zwarta i stabilną konstrukcją. Nie będę robić z tego wykładu, ale właśnie o taki strop mi chodziło. Jednak to co dzieje się z cenami w ostatnich czasach, trochę mnie przerażało. Bałem się że będę musiał korzystać z jakiejś tańszej alternatywy i wtedy nie będę czuł się bezpiecznie we własnym domu. Jednak udało się kupić oryginalne stropy :)
Piotr

Re: Strop teriva

Post autor: Piotr »

uważam że strop teriva będzie dobrym pomysłem jeżeli chodzi o materiał do wykorzystania podczas budowy domu polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz artykułów szlifierskich ściernych metalowych gwoździ śrub śrubek węży zraszaczy wełn szklanych artykułów BHP środków HG mioteł szczotek szpadli zlewów kompresorów cementów zapraw suchych silikatów donic doniczek podstawek artykułów do pielęgnacji drewna i metalu gniazdek kontaktów węży ogrodowych huśtawek i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ