własna oczyszczalnia

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
jeśli

własna oczyszczalnia

Post autor: jeśli »

Nie wiedziałam że na przykład przetwórnie owoców powinny mieć swoją własną oczyszczalnię ścieków: https://scieki-woda.pl/dla-kogo.html Fajnie że coraz więcej firm się na to decyduje. Bliska mojemu sercu jest ekologia.
Jaśka

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: Jaśka »

Według mnie w domu jednorodzinnym idealną instalacją do usuwania nieczystości komunalnych będzie szambo betonowe - https://betonex.com.pl/oferta/szamba-betonowe/ Betonex oferuje wysokiej klasy zbrojone zbiorniki jedno i wielokomorowe o różnych pojemnościach, w zależności od potrzeb. Do tego za jednym zamachem można od razu zakupić właz żeliwny czy czujnik poziomu szamba dla swojej wygody.
kęberis

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: kęberis »

Taka oczyszczalnia w wielu przypadkach jest najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która specjalizuje się w montażu oraz serwisowaniu oczyszczalni to polecam wam skontaktować się z http://contecsim.pl/ Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i wiem że można na nich w pełni polegać.
Ziiććka5

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: Ziiććka5 »

Cześć jeśli szukacie dobrego producenta zbiorników ciśnieniowych
to bardzo polecam firmę https://www.komnino.com.pl/pl/
Miałam szansę niedawno korzystać z usług firmy
i jestem bardzo zadowolona, zbiornik działa bez zarzutu
a jakby coś się stało to jestem w kontakcie z nimi
Widać że solidni, zrobili na mnie dobre wrażenie. :D
Pozdrawiam :D
Władek1982

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: Władek1982 »

Myślę, że możesz skonsultować się z przedstawicielem firmy https://www.inwap.pl. Specjalizują się w produkcji i montażu przepompowni ścieków. Gwarantują wysokiej jakości usługi, pełną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji oraz atrakcyjne warunki współpracy.
bajką

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: bajką »

Każda, ale to dosłownie każda firma potrzebuje pomocy w postaci wszelkich systemów. Poczytajcie na czym to polega https://www.program-serwisowy.pl/ ile kosztuje i czy albo jak szybko się zwraca. Zoptymalizowanie systemu pozwala na obsługę większej liczby klientów.
fromń

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: fromń »

Bardzo dobry pomysł. Oczyszczalnia jest o wiele lepsza niż szambo, z nią praktycznie nic nie trzeba robić, opróżnianie oczyszczalni jest bardzo rzadkie. Nasza znaleźliśmy w ofercie producenta BIO-TEK http://bio-tek.pl/oczyszczalnie-sciekow ze Szczecina. Ich produkty są bardzo dobrej jakości, oczyszczalnia działa niezawodnie, jest bezobsługowa. To oczyszczalnia biologiczna, jest w dobrej cenie, polecam ją serdecznie.
lłłk

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: lłłk »

Mamy własną oczyszczalnię przydomową, obecnie jest to już standard, nawet nie rozważaliśmy innej opcji. Tu możecie sobie zobaczyć, co my kupiliśmy i zamontowaliśmy: https://sklep.zbiorniki.szczecin.pl/pl/ ... sciekow/29 . Posiadamy oczyszczalnię od producenta MiM Zbiorniki. Zbiornik jest szczelny, dobrze się spisuje, nic się nie psuje, możemy go szczerze polecić, produkty tej firmy są bardzo dobrej jakości.
naokoło

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: naokoło »

Posiadamy ekologiczną oczyszczalnię ścieków, to jest bardzo dobre rozwiązanie, także w dobrej cenie. Oczyszczalnie kupiliśmy z firmy Bio Eden https://www.bioeden.eu/oferta/ekologicz ... ie-sciekow z Wiśniowej Góry, niedaleko Łodzi. Pracownicy tej firmy pomogli nam w wyborem pojemności zbiornika oczyszczalni, wzięliśmy idealny na 4-osobową rodzinę. Oczyszczalnia nie wydziela żadnego zapachu, działa niezawodnie, polecam.
ził

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: ził »

Własna oczyszczalnie to naprawdę fajny pomysł i rozwiązanie bardzo ekologiczne. Jednak żeby taką oczyszczalnię prawidłowo osadzić najlepiej jest skorzystać z pomocy koparki, która zrobi odpowiedni wykop. Mnie zależało na znalezieniu kogoś w swojej okolicy. Na https://koparkaslask.pl/koparka-siemianowice-slaskie/ znalazłem firmę, na której usługi się zdecydowałem.
ginamó

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: ginamó »

Oczyszczalnia ekologiczna to już dzisiaj standard, którego nie mogło zabraknąć i u nas. Dostarczone przez absolutnie sprostało naszym wymogom a były one duże. Działanie takiej oczyszczalni polega na doprowadzaniu ścieków do zbiornika gnilnego gdzie następuje sedymentacja (opadanie) zawiesin, flotacja tłuszczów i piany fermentacyjnej oraz fermentacja substancji organicznych zawartych w osadzie. Takie systemy stają się coraz popularniejsze w polskich gospodarstwach, my je zawdzięczamy https://ekomaro.pl/przydomowe-oczyszczalnie/ .
dłuto

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: dłuto »

Własna oczyszczalnia przydomowa to świetne rozwiązanie. Sami mamy taką instalację z firmy MAWEX-EKO z Brzeska. Posiadamy oczyszczalnię biologiczną, w której wszystko odbywa się w obrębie jednego zbiornika. Oczyszczalnia działa doskonale, jest naprawdę dobrej jakości, nie psuje się, nie czuć jej, jest idealna na naszą rodzinę. Mogę ją wam szczerze polecić.
Tomoś

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: Tomoś »

Warto również zadbać o wybór dobrej jakości środków, które w oczyszczalni ścieków będą skutecznie rozkładały ścieki i zmniejszały ryzyko powstawania osadów oraz zatorów co chroni drenaż przed zamuleniem, dlatego też my trochę tych rozwiązań przetestowaliśmy. Jednak na ten moment zdecydowanie najlepiej działa Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ działa mega skutecznie i co również ważne za naprawdę rozsądną cenę ;)
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: Hubert78 »

W swojej firmie sami rekrutujecie pracowników czy też takie zadanie powierzacie profesjonalistom? Moje zdanie jest takie, że warto skupić się na robieniu biznesu, a takie zadanie powierzyć firmie, która ma w tym doświadczenie. Tutaj https://hrk.pl/pl/sccbpo warto na spokojnie się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: malkolm »

Zdecydowanie przydomowa oczyszczalnia ścieków to bardzo dobre rozwiązanie, również je polecam. Zalety biologicznych oczyszczalni są niezaprzeczalne. Oczyszczalnia efektywnie utylizuje nieczystości i dzięki temu do gleby dostaje się woda oczyszczona, nie wpływa ona źle- jak ścieki- na środowisko. Do tego dodam, że oczyszczalnia nie wymaga wiele obsługi, w porównaniu z szambem wychodzi bardziej ekonomicznie i oszczędzacie też czas i energię. Nasza oczyszczalnia pochodzi z firmy MiM Mariusz Mańkowski https://www.zbiorniki.szczecin.pl/woda- ... ie-sciekow ze Szczecina i to bardzo dobrej jakości oczyszczalnia, solidna działa bezawaryjnie.
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: pitaja »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.jonizatory.eu/
włas

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: włas »

Posiadamy własną oczyszczalnię, działa świetnie. Kupiliśmy ją z firmy Bio-Eko Plus https://www.oczyszczalnie-szamba.pl/ofe ... yszczalnie w Garbach pod Poznaniem. Oczyszczalnia jest dopasowana do naszego zapotrzebowania, do liczny domowników, działa bardzo dobrze, jest w zasadzie bezobsługowa. Nie wydziela żadnego zapachu. Cenowo wyszła korzystnie, polecam ją i samą firmę również.
sómbris

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: sómbris »

Jeżeli planujecie wybudować trochę większą oczyszczalnię to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.zickert.pl/ Tam znajdziecie zgarniacze do oczyszczalni, syfony i inne elementy, które można znaleźć w oczyszczalniach. Sam zamawiałem ich produkty i mogę powiedzieć że są bardzo solidne.
Piotr 125

Re: własna oczyszczalnia

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dobrze mieć własną oczyszczalnię polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz łopat szpadli wełn mineralnych uszczelek kołków talerzy szczotek szufelek artykułów BHP środków HG i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ