Zalety domów z bali

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
FajnyMiś

Zalety domów z bali

Post autor: FajnyMiś »

Domy z bali coraz to częściej są budowane na polskich ziemiach i wracają w łaski Polaków. Nawet ostatnio czytałem o zaletach domów z bali na stronie https://galeriapublikacji.pl/zalety-domow-z-bali/. Czy kogoś z Was też interesują tego typu tematy? I czy ktoś by mógł mi wskazać jakieś wady tego typu inwestycji?
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Zalety domów z bali

Post autor: Żona »

Jeśli chodzi o domy drewniane, to ja ostatnio widziałam całkiem sporo fajnych ich projektów na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/. Warto je sobie przejrzeć, tym bardziej, że Pracownia Architektoniczna MG Projekt ma teraz bardzo fajną promocję i można do takiego projektu otrzymać gratis paczkę dodatków ;)
Piotr125

Re: Zalety domów z bali

Post autor: Piotr125 »

uważam że zaletą domu z bali jest jego dobra aranżacja i ładny wygląd i wygoda polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz łopat szpadli pędzli styropianów płyt kartonowo gipsowych artykułów do glazury i terakoty kompresorów mebli ogrodowych altan ogrodowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

sypialnie kler cennik
ODPOWIEDZ