Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka? Szukasz inspiracji na dodatki? Nie wiesz, gdzie kupić najlepsze meble do pokoju dziecięcego? Zajrzyj tutaj!
Marcyśka

Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Post autor: Marcyśka »

Pytanie skierowane do mam, które mają dwójkę dzieci Syn 5 lat i córka 4 lata. Mieszkanie standart 3 pokoje, maluchy byłyby w jednym pokoju ok 12m. Ciekawi mnie jak to się sprawdza w życiu - czy to dobre rozwiązanie? Nie mam perspektyw na większe mieszkanie. Jak to jest u Was?

wersalka weronika
Ceśka

Re: Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Post autor: Ceśka »

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest łóżko piętrowe. Jest to najlepsze wyjście gdzie w jednym pokoju jest dwójka dzieci. Zyskasz o wiele więcej powierzchni. Fajne łóżka znajdziesz tutaj https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe , A dzieci mogą się zamienić miejscami gdzie chcą spać :)
Maryśkaa

Re: Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Post autor: Maryśkaa »

Wiele osób boryka się z tym problemem. Mieszkania nie są zbyt duże, szczególnie w miastach. Jeśli masz dwójkę dzieci, to najlepszym rozwiązaniem będzie łóżko piętrowe. U nas wystarczyło takie https://www.york-meble.pl/lozka-partero ... flada.html łóżko domek z szufladą. Wykorzystaliśmy też ściany i zawiesiliśmy dużo półek, więc miejsca na przechowywanie jest sporo.
ODPOWIEDZ