Łóżeczko do pokoju dziecięcego

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka? Szukasz inspiracji na dodatki? Nie wiesz, gdzie kupić najlepsze meble do pokoju dziecięcego? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
cezaria
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 0:48

Łóżeczko do pokoju dziecięcego

Post autor: cezaria »

Urządzamy właśnie pokój dla naszej kruszynki, która planowo na świat przyjdzie dopiero w lipcu, ale stwierdziłam, że to już odpowiedni czas na przygotowania, bo jeszcze mam na tyle siły i chęci, że sporo jestem w stanie zrobić samodzielnie. Możecie mi powiedzieć gdzie kupiliście drewniane łóżeczko dziecięce? zależy mi na dobrej jakości ale też nie ukrywam, że wyglądzie:)
kinay

Re: Łóżeczko do pokoju dziecięcego

Post autor: kinay »

Mi podpowiedzieli znajomi i faktycznie mieli rację, bo u mnie świetnie się sprawdziło łóżeczko turystyczne. Nie ma żadnych szczebelków, także dziecko ani się nie uderzy, ani nie wsadzi nigdzie ręki czy nogi. Bardzo praktyczne rozwiązanie. My kupiliśmy takie, które miało rozkładane płozy, także jak była potrzeba, to można było pokołysać córkę. Dodatkowo, był nawet przypinany przewijak. No naprawdę rewelacyjna sprawa. O wiele tańsze i bardziej praktyczne rozwiązanie niż te tradycyjne, drewniane łóżeczka.
ODPOWIEDZ