Ozonowanie pokoju dziecięcego

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka? Szukasz inspiracji na dodatki? Nie wiesz, gdzie kupić najlepsze meble do pokoju dziecięcego? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
berenika-78
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 5:28

Ozonowanie pokoju dziecięcego

Post autor: berenika-78 »

Moja córeczka jest alergiczką i zastanawiam się, jaki oczyszczacz powietrza kupić do domu, żeby pomógł jej w oddychaniu. Póki co, przeprowadzamy regularnie ozonowanie a właściwie zajmuje się tym profesjonalna firma z Warszawy - Aquarius. Nie zamierzamy rezygnować z ozonowania, bo widzę, że przynosi bardzo dobre efekty, no ale dodatkowo pomyślałam, że dobrze byłoby mieć takie urządzenie jak oczyszczacz powietrza.
Idylla

Re: Ozonowanie pokoju dziecięcego

Post autor: Idylla »

Możesz też kupić mały ozonator, z którego sami będziecie prywatnie korzystać. Na pewno będzie to mniej kosztowało, niż wynajmowanie specjalnie ekipy. Szczególnie, że jeden pokój to dosyć małe pomieszczenie, także nie ma co przesadzać i co chwilę ganiać całą ekipę do ozonowania jednego, małego pokoiku. Nie polecę Ci żadnej firmy, bo ja na razie mam jeden ozonator, który już zaczyna się przycinać, także myślę, że można znaleźć na pewno lepszy. Ale inwestycja faktycznie jest potrzebna czy dziecku alergicznym. U nas dzięki temu katarków jest trochę mniej :)
ODPOWIEDZ