Monitoring do domu

wryń

Monitoring do domu

Post autor: wryń »

Jaki monitoring do domu polecacie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Co taki monitoring musi mieć a co jest zbędnym gadżetem? Polecicie jakąś dobrą firmę zajmującą się tego typu rzeczami? Z góry dziękuję. .
KamilOł

Re: Monitoring do domu

Post autor: KamilOł »

Jak jeszcze nie podjęliście decyzji w tym zakresie to polecam sprawdzić propozycje od orllo jak dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości systemów do monitoringu naszego domu i zdecydowaliśmy się postawić jednak na wygodne wersje kamer bezprzewodowych IP obrotowych https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-obro ... am-z8.html z naprawdę dobrą rozdzielczością 3Mpx. Fajna opcja, no i też można liczyć na pomoc i doradztwo :)
Michał83

Re: Monitoring do domu

Post autor: Michał83 »

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.ebx.pl. Dysponują wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i montażu systemów alarmowych. Na pewno będą w stanie dopasować sprzęt do Twoich potrzeb oraz indywidualnych preferencji.
drńn

Re: Monitoring do domu

Post autor: drńn »

Nasz alarm pomogła nam wybrać to autoryzowana firma zabezpieczeń mienia - ALERTUS https://www.alertus.pl/systemy-alarmowe . Oni pomogli nam w odpowiednim doborze systemu, całość nam wcześniej wycenili. Rozpatrywaliśmy u nich aż trzy opcje, każda z nich nas kusiła, więc doradztwo okazało się być nam bardzo przydatne. Firma ma szeroki asortyment i wysokiej jakości sprzęt, nasz system alarmowy działa niezawodnie.
niemnń

Re: Monitoring do domu

Post autor: niemnń »

Nie mamy monitoringu, ale możliwe, że jeszcze się na niego zdecydujemy. Póki co mamy po prostu zabezpieczenia drzwiowe. Je kupiliśmy z firmy Dom Polska https://www.dom-security.com/pl/pl/about-us z Częstochowy. Oni posiadają wysokiej jakości produkty, oprogramowanie do nich i mechatronikę. Wszystko to w korzystnych cenach, nasz system zabezpieczeń działa bezproblemowo, naprawdę opłacało się go zakupić, polecam.
ODPOWIEDZ