Ochrona posesji - warto?

Awatar użytkownika
Andżelika1965
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2019, 20:49

Ochrona posesji - warto?

Post autor: Andżelika1965 »

Witam, czy ktoś z was ma zamontowany monitoring na własnej posesji? Uważacie, że takie rozwiązanie ma sens?
Awatar użytkownika
Jonatan73
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:45

Re: Ochrona posesji - warto?

Post autor: Jonatan73 »

Na zainstalowanie monitoringu zdecydowałem się po tym, jak ktoś uszkodził mi samochód. Podjąłem współpracę z https://saippsecurity.pl/ i muszę przyznać, że to byłą jedna z lepszych decyzji. Pracownicy tej firmy doskonale wiedzą, jak zadbać o dobro klienta i bezpieczeństwo jego własności. Poza tym bardzo szybko interweniują, dzięki czemu uniknąłem wielu przykrych sytuacji, na przykład wtargnięcia na mój teren.
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Ochrona posesji - warto?

Post autor: malkolm »

Zdecydowanie w obecnych czasach trzeba dobrze zabezpieczyć dom czy firmę. My korzystamy od dawna z usług agencji ochrony Securitas https://www.securitas.pl/ Agencja działa kompleksowo i to nam się podoba, zajmują się m.in. projektowaniem i serwisem zabezpieczeń, w tym systemów alarmowych czy systemów telewizji dozorowej, stosują też monitorg systemów alarmowych, zdalny monitoring wizyjny, patrole czy usługę ochrony fizycznej, także jak widzicie jest w czym wybierać. To bardzo dobra, solidna, rzetelna agencja, jesteśmy zadowoleni, że na nich się zdecydowaliśmy, ich usługi są na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Ochrona posesji - warto?

Post autor: Domek »

Na ten moment zdecydowanie warto zwrócić uwagę na https://dmsi.pl/zdalny-dozor-wideo/ które pozwalają skutecznie zarządzać ochroną swojego domu, czy także całej firmy przed ewentualnymi próbami włamań i kradzieży. Dzięki nim w końcu możemy spać spokojnie i mamy pewność, że kolejne włamania już się nie powtórzą. Pozdrawiamy :)
nityr

Re: Ochrona posesji - warto?

Post autor: nityr »

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią firmą ochroniarską działającą na terenie Trójmiasta polecam zgłosić się do http://gabor-security.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że do swoich zadań podchodzą bardzo profesjonalnie.
mariusż

Re: Ochrona posesji - warto?

Post autor: mariusż »

W Gdańsku jestem w stałej współpracy z firmą ochroniarską https://www.ochronahevelius.pl która dba o bezpieczeństwo mojej posesji. Komunikatywna i kulturalna brygada więc z czystym sumieniem mogę polecić.
EmilKeś

Re: Ochrona posesji - warto?

Post autor: EmilKeś »

W przypadku kiedy chcecie zadbać o odpowiednią ochronę Waszej posesji, ale również zabezpieczenie przed próbami kradzieży to warto rozważyć wykorzystanie po prostu kamer zewnętrznych do prostej obsługi i jednocześnie zachowania wysokiej funkcjonalności. W moim przypadku wybór padł na producenta orllo, a dokładnie model IP POE Orllo POE5 5Mpx w wersji obrotowej https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-przewodowa-poe5.html niezła opcja za naprawdę rozsądne pieniądze, do tego 4x zoom optyczny, powiadomienia alarmowe i podgląd na żywo :)
wąsowy

Re: Ochrona posesji - warto?

Post autor: wąsowy »

W dzisiejszych czasach na pewno warto rozważyć alternatywne, aczkolwiek skuteczne metody ochrony posesji. Mam tu na myśli niezawodne kamery termowizyjne, jak chociażby te z oferty ATLINE . Kamera w tym stylu ma na celu wykryć "ciepło" na posesji, bez względu na porę dnia czy warunki atmosferyczne. Taka opcja w szczególności spisuje się na osiedlach mieszkalnych. W dzisiejszych czasach odsetek włamań jest dużo większy, także trzeba kombinować z bezpieczeństwem na różne, możliwe sposoby - mi ta opcja całkowicie odpowiada.

suplementy sklep poznań
ODPOWIEDZ