Świeże powietrze w domu

Awatar użytkownika
Rajna
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 13:24

Świeże powietrze w domu

Post autor: Rajna »

Hej kochani. Wiecie, jak zapewnić sobie regularne dostawy świeżego powietrza do domu? Ja uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest rekuperator ciepła Łódź, który wymienia zużyte powietrze na świeże z zewnątrz. Bylibyście zainteresowani czymś takim?
Łito

Re: Świeże powietrze w domu

Post autor: Łito »

Też wiele aspektów trzeba brać pod uwagę. Rekuperator jest jednym z nich. Warto zastosować farbę Magnat Ceramic Care z formułą antyformaldehyd. Dzieki tej farbie poprawia się jakość powietrza, usuwany jest szkodliwy dla zdrowia formaldehyd, który jest zawarty między innymi w meblach czy materiałach budowlanych
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Świeże powietrze w domu

Post autor: Hubert78 »

Witam,co sądzici eo oczyszczaniu powietrza ? Teraz sezon,w ktorym wszystko pyli,dlatego wazne jest dla mnie to,by oczyszczac powietrze w domu. https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/coway/ Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie, będę wdzięczna,pozdrawiam serdecznie.

dabur pasta neem
MarcinAnk

Re: Świeże powietrze w domu

Post autor: MarcinAnk »

Witam, bardzo ważna jest jakość powietrza w pomieszczeniu w którym spędzamy dużo czasu. O dobrą jakość powietrza można zadbać kupując filtry wolf cwl 300 excellent. Te filtry szczególnie polecane w okresie jesień-zima, a także alergikom w okresie aktywności alergenów.
utermuter

Re: Świeże powietrze w domu

Post autor: utermuter »

A my poszliśmy w kierunku oczyszczaczy powietrza. Zamówione z oferty AirClinic , polskie odświeżacze pozwalają na wprowadzanie powiewu świeżości do pomieszczeń. To niezmiernie interesujący dodatek, który pojawia się coraz częściej w polskich domach. Warunki w pomieszczeniu stają się przez to dużo bardziej przyjemne i przyjazne. Taki sprzęt nie zmusza nas do ciągłego otwierania okien w celu wywietrzenia - a jak wiadomo, jest to głupi pomysł w takie pory roku, jak chociażby zima.
ODPOWIEDZ