Dobra jest ta firma od paneli?

Awatar użytkownika
IMthebest
Posty: 32
Rejestracja: 27 lis 2019, 19:48

Dobra jest ta firma od paneli?

Post autor: IMthebest »

Mieszkam niedaleko Zielonej Góry, a w tym mieście właśnie ma swoją filię firma Hymon specjalizująca się w fotowoltaice. A że też zachciało mi się własnej elektrowni więc jestem na etapie szukania odpowiedniego wykonawcy. Bo w końcu samo mocowanie paneli fotowoltaicznych to jedno, a drugie to najwyższej jakości wyposażenie rozdzielni, a w szczególności właściwy inwerter.

Miał może ktoś kontakt z tą firmą https://hymon.pl/oferta/systemy-montazowe/ a jeśli tak to z jakim efektem wykonali całość prac?
kłosowy

Re: Dobra jest ta firma od paneli?

Post autor: kłosowy »

bardzo dobrze że weryfikujesz daną firmę przed wynajęciem! niestety nie znam specjalistów, o których mówisz... jestem z terenu małopolski i zaufałem lokalnej firmie PV Projekt i teraz wiem że jeśli chodzi o fotowoltaikę to trzeba wybrać doświadczonych ekspertów... na szczęście ja trafiłem w dziesiątkę! ;)
Piotr 125

Re: Dobra jest ta firma od paneli?

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dobra firma od paneli powinna być jak zawsze sprawdzona polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek wiertarek beczek listew mat taśm foli profili sufitów podwieszanych artykułów do glazury i terakoty i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ