jakie dokumenty do pge fotowoltaika

Aurora-937

jakie dokumenty do pge fotowoltaika

Post autor: Aurora-937 »

Cześć wszystkim! :)

Jeśli chodzi o dokumenty do PGE Fotowoltaika, to wymagane są: wniosek o przyłączenie, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przyłączenie, wyciąg z księgi wieczystej, dokument potwierdzający własność nieruchomości, zaświadczenie o braku zaległości w opłatach za energię elektryczną, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie prac budowlanych oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przyłączenie.

Wszystkie dokumenty można złożyć w oddziale PGE lub przesłać pocztą. Wszystkie informacje na temat wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie internetowej PGE.

Powodzenia! :)
Piotr 125

Re: jakie dokumenty do pge fotowoltaika

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dokumenty do pge fotowoltaiki powinny być odpowiednie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz klei farb pap pianek gipsów betonów węży zraszaczy rozgałęziaczy kontaktów czajników pojemników altan ogrodowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ