jaka pompa ciepła?

Awatar użytkownika
juliusz1992
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2022, 3:24

jaka pompa ciepła?

Post autor: juliusz1992 »

Jak myślicie, czy lepszym rozwiązaniem jest pompa ciepła gruntowa czy powietrzna? Podjąłem decyzję o inwestycji w taką instalację, ale nie jestem jeszcze przekonany, na którą konkretnie powinienem się zdecydować. Wydaje mi się, ze sporo zależy od możliwości finansowych, ale od czego jeszcze waszym zdaniem? Przydałyby mi się rady, z góry wszystkim dziękuję!

zebra tonery
Radomiak

Re: jaka pompa ciepła?

Post autor: Radomiak »

Przede wszystkim to my sami musimy taką decyzję podjąć i ja jeszcze chcę powiedzieć, że właśnie bardzo ważną decyzją jest to aby wiedzieć na jaką pompę ciepła się zdecydować. Muszę przyznać. że jak dla mnie świetną opcją było wybranie pompy ciepła Kaisai i wcale mi to nie przeszkadza, że jest ona chińskiej produkcji.
Piotr 125

Re: jaka pompa ciepła?

Post autor: Piotr 125 »

najlepsza pompa ciepła by była dobrze grzejąca polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek pędzli szlifierek donic doniczek podstawek kompresorów kosiarek i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ