Problem ze ściekami

Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Problem ze ściekami

Post autor: finka125 »

Zapach i wszelkiego niedogodności w temacie ścieków są na tyle dużym problemem, który potrafi skutecznie zniszczyć chęć zamieszkania na danym terenie. Dlatego też dezodoryzacja ścieków to pomysł trafiony i bardzo przyszłościowy. Polecam w takim wypadku postawić na najlepszą firmę w tym zakresie czyli http://zdpwa.com.pl/pompownia-sciekow-c ... etrza.html i zadbać o jakość powietrza.
Awatar użytkownika
OlaJaczukkk
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2020, 9:40

Re: Problem ze ściekami

Post autor: OlaJaczukkk »

Mam przydomową oczyszczalnie ścieków i zaczęło z niej nieprzyjemnie pachnieć, ale znalazłam na to sposób. Stosuję enzybac, który rozbija brzydkie zapachy i szybko rozkłada związki organiczne, które znajdują się w ściekach. Teraz jak się przechodzi obok oczyszczalni to nic nie czuć. Tylko wiadomo trzeba pamiętać o regularności stosowania.
Piotr 125

Re: Problem ze ściekami

Post autor: Piotr 125 »

uważam że problem ze ściekami można rozwiązać budując oczyszczalnię ścieków przydomową lub zadzwonić po szambiarkę polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek rolet karniszy wykładzin glazur terakot kontaktów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ