Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Awatar użytkownika
Ingryda
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 14:23

Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Ingryda »

Co sądzicie na temat budowy przydomowej oczyszczalni ścieków? Warto zainwestować w takie rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Bożydar_98
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 18:05

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Bożydar_98 »

To nie tylko bardzo ekologiczne, ale i tanie w eksploatacji, więc inwestycja zwraca się bardzo szybko. Gdybyś szukała fachowców, którzy podjęliby się budowy takiej oczyszczalni, to polecam biohydrosystem.pl. Robią tani i dobrze ;)
DawidŁącki

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: DawidŁącki »

Ja uważam, że jest to bardzo nowoczesne, funkcjonalne i wygodne rozwiązanie. Osobiście zamówiłem przydomową oczyszczalnię ścieków od firmy https://www.instalator-bytom.pl. Zbiornik posiada pojemność 2000l i jest przeznaczony dla 5 osób. Jestem bardzo z niego zadowolony.
Awatar użytkownika
vovin
Posty: 120
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:09

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: vovin »

Warto, zdecydowanie warto, bo przydomowe oczyszczalnie to super rozwiązanie, macie oszczędności i jeszcze dbacie o środowisko, no w każdym razie dla mnie ekologia jest ważna. Wybraliśmy EKO-BIO 2500 z łódzkiej firmy https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ i ten wybór bardzo nam odpowiada. Oczyszczalnia działa jak należy, jest mało wymagająca w obsłudze a oczyszczonej wody używamy do podlewania ogrodu, także zdecydowanie mogę wam ją doradzić.

jednostki centralne
Zełkon

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Zełkon »

Moim zdaniem zdecydowanie warto, jak tylko jest wszystko odpowiednio wykonane, bez problemu będziemy mogli się cieszyć sporą ekologią na naszym podwórku. Można zdecydowanie podjąć tu współpracę z https://www.kamar-garwolin.pl/uslugi/pr ... ie-sciekow. Firma ma bardzo duże doświadczenie, dysponuje wiedzą i narzędziami, więc spokojnie może się podjąć wykonania każdego zlecenia
daliń

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: daliń »

Prosto i szybko, tak, opłaca się. My zdecydowaliśmy się na opcję zaprojektowania naszej oczyszczalni do naszych potrzeb. Tym zajęła się firma EnEko http://eneko.com.pl/oferta/projektowanie/ w Gliwicach. Oni ją zaprojektowali, wykonali i zamontowali. Wszystko kompleksowo, w dobrej cenie, całkiem szybko i porządnie, bo oczyszczalnia działa niezawodnie. Szczerze ich polecam także jeżeli macie mniejsze wymagania i chcecie kupić gotowy produkt, bo maja u siebie w ofercie także gotowe oczyszczalnie przydomowe bardzo dobrej jakości.
Rafał

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Rafał »

Ja uważam że warto mieć takie przydomowe oczyszczalnie. Czytałam o tym na stronie https://biofos.pl to firma która oferuje preparaty i różnego rodzaju produkty biologiczne do oczyszczania i chronienia takich przydomowych oczyszczalni. Sprawdźcie bo to naprawdę dobra i atrakcyjna oferta. Ja sam zamawiam u nich preparaty bo się sprawdzają.
Joceś

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Joceś »

To na pewno będziecie potrzebowali dobrej jakości produktów i bakterii które skutecznie będą działały w zakresie przyspieszenia procesy rozkładu i upłynniania ścieków, aby nie było później problemów z drenażem to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić markę Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ w której znajdziecie specjalne produkty tego typu, które również skutecznie się sprawdzą w zakresie szampa. No i też skład nie pozostawia zastrzeżeń :)

półmaska air ace
ąąssc

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: ąąssc »

Zobacz sobie ogólnie jak takie instalacje wyglądają, jak zadzwonisz pod 697  032  232 albo zajrzysz na stronę www.cisowa.com to też więcej będzie się można bezpośrednio dowiedzieć od firmy, która robi te instalacje i podpowiadają też jakie wybrać, gdzie walczyć o pieniądze. Podpowiedzą jaką wybrać instalację, na pewno będą w stanie poradzić jaką taką instalację wykonać. Propozycja dobra ze względu na to, że będą także pomagali w staraniach o dofinansowanie do takiej inwestycji.
ODPOWIEDZ