Szambo ekologiczne?

Awatar użytkownika
Mariam1975
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 23:13

Szambo ekologiczne?

Post autor: Mariam1975 »

Hej, słyszeliście kiedyś o czymś takim jak szambo ekologiczne? U nas na posesji zamontowany jest standardowy zbiornik i nigdy nie pomyślałabym, że może z nim być coś nie tak. Zresztą jestem raczej osobą, która stawia na ekologiczne rozwiązania i dodatkowo lubi testować najnowsze technologie :) Chcielibyście podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami i wiedzą na ten temat?
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 2:37

Re: Szambo ekologiczne?

Post autor: Martyna »

Ja akurat zdecydowałam się na biologiczną oczyszczalnię ścieków, ale o szambie też myślałam przez długi czas. Chyba jednak doszłam do wniosku, że bardziej opłaci mi się taka oczyszczalnia w perspektywie czasu. Oczywiście oba rozwiązania mają masę zalet także ostatecznie montaż zależy od warunków gruntowych a to już oceniają specjaliści. Polecam umówić się na jakąś konsultację:)
automatówka

Re: Szambo ekologiczne?

Post autor: automatówka »

Zainteresuj się ofertą EKO BIO. Tak się składa, że specjalizują się w dostarczaniu szamb ekologicznych, jakimi potocznie nazywane są oczyszczalnie z drenażem rozsączającym. Ze względu na wielkość naszego budynku i ilość mieszkańców, zdecydowaliśmy się na szambo ekologiczne o pojemności 2500 litrów i maksymalnej wydajności dobowej na poziomie 830 litrów ścieków. Takie rozwiązanie jest całkowicie przyjazne dla środowiska, w końcu produkuje ścieki całkowicie przyjazne dla wód gruntowych.
Piotr 125

Re: Szambo ekologiczne?

Post autor: Piotr 125 »

uważam że szambo ekologiczne to dobre rozwiązanie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek uszczelek kołków pojemników koszy donic doniczek czajników kontaktów kosmetyków wełn mineralnych styropianów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ