Ekologiczne sprzątanie kuchni

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
rankiemjakeir

Ekologiczne sprzątanie kuchni

Post autor: rankiemjakeir »

Jeśli szukacie ekologicznych środków do czyszczenia i sprzątania kuchni to polecam wam mydło gospodarcze 4w1 https://ekoamazonka.pl/kategoria-produktu/eko-dom/ . Tanie naturalne prawdziwe mydło gospodarcze różni się od zwykłego do ciała tym że ma tak zwane zerowe przetłuszczenie dzięki czemu bardzo dobrze czyści i nie jest "tłuste". Z takiego mydła gospodarczego zrobić można samemu płyn do mycia naczyć - gdy na przykład zetrzemy to mydło na tarce na wiórki i rozwodnimy. Poza tym można używać go w caości do zapierania plam czy czyszczenia pędzli. Można również zrobić świetną pastę mydlaną, wystarczy trochę rozwodnić na papkę i dodać sody oczyszczonej i ekologiczna pasta do czyszczenia piekarnika i tapicerek gotowa;) Polecam ten produkt i sklep EkoAmazonka.pl https://ekoamazonka.pl/
ewkaa

Re: Ekologiczne sprzątanie kuchni

Post autor: ewkaa »

Moim zdaniem warto zaznajomić się z różnorodnym asortymentem dostępnym na stronie https://sklepinco.pl/marka/biostar-cleaning-products/ . Znajdziesz tam bogatą ofertę produktów, co ułatwi dobór odpowiednich artykułów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
ODPOWIEDZ