Małe AGD z dyskontu?

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Awatar użytkownika
Raczek
Posty: 40
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:42

Małe AGD z dyskontu?

Post autor: Raczek »

Kupujecie jakieś małe urządzenia kuchenne np. czajniki, tostery, itp. w dyskontach czy to wyrzucanie kasy? Mają same nieznane mi marki i nie wiem czy warto?
Awatar użytkownika
IMthebest
Posty: 32
Rejestracja: 27 lis 2019, 19:48

Re: Małe AGD z dyskontu?

Post autor: IMthebest »

Z jakością sprzętu AGD bywa różnie. Czasami kupisz coś w specjalistycznym markecie z wyposażeniem wnętrz i w dodatku znanej marki i po roku użytkowania zaczyna się psuć. Nie ma więc reguły na to, gdzie warto, a gdzie nie kupować sprzęt. Ja uważam, że trzeba szukać okazji cenowych i bez względu na producenta kupować zwyczajnie bez przepłacania :)

Jest taka aplikacja promocje, w której znajdziesz największą bazę gazetek promocyjnych głównie z dyskontów, ale też ze sklepów ze sprzętem AGD - znajdziesz ją na stronie ding.pl W dodatku można ustawić powiadomienia o najbardziej interesujących cię produktach co jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem żeby czegoś ciekawego nie przegapić :)
ODPOWIEDZ