Piekarniki parowe marki electrolux

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Awatar użytkownika
wirgiliusz_93
Posty: 16
Rejestracja: 13 kwie 2019, 8:11

Piekarniki parowe marki electrolux

Post autor: wirgiliusz_93 »

W mieszkaniu mam stary, gazowy piekarnik. Już od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie kupić czasem bardziej profesjonalnego piekarnika parowego firmy electrolux. Myślę, że termosonda i połączenie piekarnika z aplikacją bardzo ułatwiłoby mi życie. Wiecie gdzie można kupić taki sprzęt?
Awatar użytkownika
Wszebor88
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:46

Re: Piekarniki parowe marki electrolux

Post autor: Wszebor88 »

Widziałem tego typu piekarniki w sklepie studio AGD. Zawsze możesz przyjść do tego sklepu i obejrzeć osobiście, czy taki sprzęt Ci odpowiada.
Awatar użytkownika
Sedomir_79
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2019, 2:59

Re: Piekarniki parowe marki electrolux

Post autor: Sedomir_79 »

Również uważam, że studioagd.pl to świetny sklep. Kupiłem tam piekarnik parowy i jestem bardzo zadowolony. Sprzęt świetnie działa i w dodatku ma aż 5 lat gwarancji.
saruśka

Re: Piekarniki parowe marki electrolux

Post autor: saruśka »

wirgiliusz_93 pisze: ↑03 gru 2019, 0:31 W mieszkaniu mam stary, gazowy piekarnik. Już od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie kupić czasem bardziej profesjonalnego piekarnika parowego firmy electrolux. Myślę, że termosonda i połączenie piekarnika z aplikacją bardzo ułatwiłoby mi życie. Wiecie gdzie można kupić taki sprzęt?
Też kupiłam piekarnik od Electroluxa, parowy SteamBoost, świetny sprzęt warty zainwestowania jeśli naprawdę się gotuje i piecze.
sośka

Re: Piekarniki parowe marki electrolux

Post autor: sośka »

saruśka pisze: ↑31 mar 2021, 15:51
wirgiliusz_93 pisze: ↑03 gru 2019, 0:31 W mieszkaniu mam stary, gazowy piekarnik. Już od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie kupić czasem bardziej profesjonalnego piekarnika parowego firmy electrolux. Myślę, że termosonda i połączenie piekarnika z aplikacją bardzo ułatwiłoby mi życie. Wiecie gdzie można kupić taki sprzęt?
Też kupiłam piekarnik od Electroluxa, parowy SteamBoost, świetny sprzęt warty zainwestowania jeśli naprawdę się gotuje i piecze.
Ten piekarnik ma moja siostra jest świetny, jedzenie wychodzi pyszne, obsługa banalna i można wyczarować cuda.
MiKoś

Re: Piekarniki parowe marki electrolux

Post autor: MiKoś »

U mnie jest coś innego. SP 67 Solgazu. Bardzo fajny i praktyczny piekarnik. Spory, wszystko się w nim mieści. Nawet kurak po generalsku na butelce od piwa ;) Funkcjonalnie to bardzo fajne rozwiązanie. Do tego jest bezpieczny (4-ro warstwowe drzwiczki) i ma system ułatwiający czyszczenie. U nas bardzo sie sprawdza.
ODPOWIEDZ