Trwałość sprzętów AGD

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Awatar użytkownika
slawomierz1967
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2022, 12:37

Trwałość sprzętów AGD

Post autor: slawomierz1967 »

Powiedzcie, jak oceniacie trwałość tych nowoczesnych sprzętów AGD? Też macie wrażenie, że kiedyś, jak kupiło się pralkę czy lodówkę, to miało się pewność, że posłuży ona na lata, a teraz? Często się zdarza, że sprzęt właściwie chwilę po gwarancji się psuje. Tak było z naszą pralką. Ale okazało się, że w Krakowie jest fajna firma, która zajmuje się usługami takimi jak naprawa pralek LG
łezkaa

Re: Trwałość sprzętów AGD

Post autor: łezkaa »

Dzisiaj trwałość sprzętów - jest jaka jest... Najważniejsze jest jednak, aby od razu nie lecieć do sklepu po nowy sprzęt, jak nasz się popsuje. Lecz warto najpierw podać go analizie i sprawdzić, czy nam się opłaci go naprawić. A tutaj https://www.domy-ogrody.com/jak-znalezc ... -w-bytomiu nawet możecie sobie poczytać o tym jak znaleźć fachowy serwis agd.
Arla

Re: Trwałość sprzętów AGD

Post autor: Arla »

Odnośnie trwałości sprzętu agd warto wybierać sprzęt polskiej produkcji od Solgaz. Jest on producentem innowacyjnej płyty gazowej "gaz pod szkłem" Innova Premium 4+1. Płyta ta jest funkcjonalna, nowoczesna, a do tego mamy gwarancję dobrej polskiej jakości jak i też ogarnięcia usterki bezpośrednio przez serwis producenta co jest doskonałym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ