Akcesoria łazienkowe

Tutaj dowiesz się, jak wybrać najłatwiejsze w czyszczeniu płytki, gdzie najtaniej kupić baterię do prysznica. Znajdziesz też mnóstwo inspiracji na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki.
Awatar użytkownika
ruta-70
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 7:47

Akcesoria łazienkowe

Post autor: ruta-70 »

Zna ktoś z was sklep taniejdladomu.pl? Robiliście tam jakieś zakupy i możecie się podzielić opinią? Potrzebuję zamówić kilka rzeczy do łazienki, które udało mi się znaleźć między innymi w ich ofercie.
Awatar użytkownika
Stamira_87
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:19

Re: Akcesoria łazienkowe

Post autor: Stamira_87 »

Bardzo polecam ten sklep! Mają świetne ceny i są dobrze zaopatrzeni nie tylko w akcesoria łazienkowe, ale i wyposażenie do kuchni czy ozdoby do całego mieszkania. Mało jest sklepów online z tak ciekawą i przystępną cenowo ofertą.
Żaneta

Re: Akcesoria łazienkowe

Post autor: Żaneta »

Tam akurat nie, ale akcesoria do łazienki kupiłam na YourHomeStory, m.in. szlafroki - http://yourhomestory.com.pl/lazienka/szlafroki. To sklep internetowy z produktami do różnych pomieszczeń - salonu, sypialni czy łazienki. Zamawiałam już kilka razy, dlatego w pełni odpowiedzialnie mogę polecić ten sklep. Jakieś mniejsze rzeczy staram się kupować na miejscu, w znanych sieciach, które oferują tego typu produkty. Jak coś bardzo mi się spodoba, to wtedy zamawiam przez internet. Wystarczą dwa dni i przesyłka jest u mnie. Zawsze, jak mi się nie spodoba, mogę zwrócić i bez problemu otrzymać zwrot pieniędzy.

programy recepcyjne
ODPOWIEDZ