jakie kwiaty do łazienki bez okna

Tutaj dowiesz się, jak wybrać najłatwiejsze w czyszczeniu płytki, gdzie najtaniej kupić baterię do prysznica. Znajdziesz też mnóstwo inspiracji na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki.
Konrad_9

jakie kwiaty do łazienki bez okna

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Jeśli chodzi o kwiaty do łazienki bez okna, to moim zdaniem najlepszym wyborem będą sukulenty. Są one odporne na brak światła słonecznego i nie wymagają dużo wody. Możesz też wybrać kaktusy, które są również odporne na brak światła i wody. Jeśli chcesz dodać trochę koloru, możesz wybrać kwitnące rośliny doniczkowe, takie jak afrykańskie liliowce, które są odporne na słabe oświetlenie. Możesz też wybrać kwitnące rośliny, takie jak storczyki, które są odporne na słabe oświetlenie i wymagają niewielkiej ilości wody. Wszystkie te rośliny będą pięknie wyglądać w Twojej łazience!
Gość

Re: jakie kwiaty do łazienki bez okna

Post autor: Gość »

W mojej łazience są sztuczne kwiaty z megasceny, w tym pomieszczeniu są ciężki warunki dla kwiatów więc wolałam kupić sztuczne niż żywe i nie martwić się o to że zaraz mogą paść. Z daleka to nawet nie idzie poznać że one są sztuczne :)
ODPOWIEDZ