Wyposażenie łazienkowe - jaki sklep online?

Tutaj dowiesz się, jak wybrać najłatwiejsze w czyszczeniu płytki, gdzie najtaniej kupić baterię do prysznica. Znajdziesz też mnóstwo inspiracji na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki.
Łudek

Wyposażenie łazienkowe - jaki sklep online?

Post autor: Łudek »

Cześć :)
Szukam dobrego sklepu z wyposażeniem łazienkowym online, głównie z płytkami, kabinami prysznicowymi, czy armaturą. Gdzie warto zajrzeć żeby liczyć na dobre ceny i dobrych producentów (no i oczywiście wysoki poziom obsługi). Mam nadzieję, że mi pomożecie bo ja już się w tym wszystkim zaczynam gubić!
Ruśka

Re: Wyposażenie łazienkowe - jaki sklep online?

Post autor: Ruśka »

Jeżeli szukacie dobrej jakości w zakresie wyposażenia łazienkowego, to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SklepBaterie.pl w którym sami kupowaliśmy kilka miesięcy temu praktycznie wszystko do płytek, przez baterie i kabinę prysznicową. Warto zajrzeć https://www.sklepbaterie.pl/ bo też często robią niezłe promocje ;)
Uzęk

Re: Wyposażenie łazienkowe - jaki sklep online?

Post autor: Uzęk »

Tutaj jak najbardziej popieram poprzednika, jeżeli szukacie ciekawych propozycji w zakresie wyposażenia łazienkowego to SklepBaterie.pl pozytywnie potrafi zaskoczyć dobrymi cenami, jakością i sprawdzonymi markami. My dobieraliśmy u nich wanne akrylową AD GAULI 150x74 i baterię wannową. Cała transakcja pomimo, że online przebiegła naprawdę sprawnie :)
Łenzek

Re: Wyposażenie łazienkowe - jaki sklep online?

Post autor: Łenzek »

O proszę dobrze wiedzieć, ja jakoś wcześniej broniłem się przed zakupami tego typu wyposażenia online. Jednak z tego co widzę wygląda to naprawdę obiecująco, a rzeczywiście łatwiej dobrać to co potrzebne i przy tym trafić na dobre promocje. Chętnie sprawdzę no i ja zobaczę co z tego wyjdzie u mnie :)
Styłek

Re: Wyposażenie łazienkowe - jaki sklep online?

Post autor: Styłek »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników odnośnie Sklep Baterie w którym można liczyć na dobre ceny i najwyższy standard. My zdecydowaliśmy się wybrać ładną i funkcjonalną kabinę kwadratową z czarnym wykończeniem która naprawdę robi wrażenie i pasuje do całej aranżacji. Nasz wybór to FARGO 90X90 BLACK MAT https://www.sklepbaterie.pl/p/415171/rea-k6318 i to już bez brodzika :)
ODPOWIEDZ