Ceny prądu

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Borniś

Ceny prądu

Post autor: Borniś »

Powiedzcie, czy Was też przerażają te wysokie rachunki za prąd? Znacie może jakąś firmę, która ma konkurencyjne ceny, dla tych największych firm? Gdzie można porównać ceny prądu?
Iruś

Re: Ceny prądu

Post autor: Iruś »

Ogólnie ceny prądu faktycznie bardzo wzrosły i ja jestem zdania, że w takiej sytuacji zdecydowanie najlepiej jest szukać dobrych i tańszych rozwiązań. Jak dla mnie bardzo fajnym rozwiązaniem jest oferta od https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ i jestem przekonany, że właśnie w takiej sytuacji płacę mniej za prąd.
gąska

Re: Ceny prądu

Post autor: gąska »

Ceny prądu niestety ciągle rosną. Dlatego też wiele osób decyduje się na instalacje fotowoltaiczne. Odnawialne źródła energii dają nam możliwość znacznego zmniejszenia rachunków za prąd. Tutaj https://gramwzielone.pl/systemy-fotowol ... ego-swiata czytałam w ostatnim czasie ciekawie napisany artykuł właśnie w tym temacie.
ODPOWIEDZ