Czujnik ruchu do montowania na ogrodzeniu

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
kubśon320

Czujnik ruchu do montowania na ogrodzeniu

Post autor: kubśon320 »

Cześć
Potrzebuje zamontować czujnik ruchu z odbiornikiem na metalowym ogrodzeniu. Chciałem kupić ten czujnik: https://www.leroymerlin.pl/zabezpieczen ... l1135.html Czujnik ruchu BEZPRZEPRZEWODOWA Z ALARMEM OR-MA-702 ORNO. Tylko nie wiem jak zrobić, aby trzymał się na ogrodzeniu. Myślałem o magnesie, ale nie wiem jak się za to zabrać, jestem zielony w tych sprawach. Moglibyście mi doradzić jak go zamontować, aby się trzymał i można by go w razie czego zdjąć z tego ogrodzenia?
miraś

Re: Czujnik ruchu do montowania na ogrodzeniu

Post autor: miraś »

Wiesz, czujniki są bardzo przydatne... Ale może coś oprócz tego? Ja znalazłam blog https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ogrod/ bo chciałabym coś w końcu zmienić w moim ogrodzie, córka już dawno wyrosła z placu zabaw a ten dalej stoi... Również myślę o czujnikach ruchu, bo dom jest bardzo duży jak i ogród. Planuję oczko wodne w ogrodzie co sądzicie?
ODPOWIEDZ