Geodeta

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Geodeta

Post autor: finka125 »

Poszukujesz odpowiedzialnego i sumiennego człowieka, który potrafi działać pod presją czasu? Może musisz, na szybko, zdać wszystkie niezbędne papiery w związku z posiadaną przez siebie działką? Nie ma problemu - skorzystaj z pomocy https://geodeta-kopniak.pl/ który dzięki profesjonalizmowi, którym się odznacza, na pewno wykona wszystko zgodnie z wymaganiami oraz potrzebami.
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Geodeta

Post autor: dannika »

Świetna firma z długoletnim doświadczeniem zawodowym to M-Geo z Dąbrowy Górniczej http://mgeo.com.pl/ Bardzo wysoka jakość usług i dobra obsługa klienta a do tego nieprzesadzone ceny, także ogółem zdecydowanie warto. Obsługują klientów z całej Polski.
Kolla
Posty: 160
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: Geodeta

Post autor: Kolla »

Przy podziale gruntów i wytyczeniu granic oraz dokładnym pomiarze potrzebowałam pomocy geodety. Polecono mi biuro www.debet.gda.pl. Sprawdzili się rewelacyjnie. To prawdziwi fachowcy, którzy znają się na tym, co robią. Cenowo konkurencyjnie.
Awatar użytkownika
emilia610
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:24

Re: Geodeta

Post autor: emilia610 »

W dziedzinie geodezji, to ja zdecydowanie polecam http://geodezjamigon.pl/. Bardzo mi pomogli, gdy musiałam podzielić grunty. Od samego początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, bo czuć od nich profesjonalizm.
Awatar użytkownika
menidera
Posty: 124
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:18

Re: Geodeta

Post autor: menidera »

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa lubuskiego i rozglądacie się za odpowiednią firmą geodezyjną to polecam wam skontaktować się z http://geo-graf.pl/ Sama kilka razy korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi profesjonalistami.
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: Geodeta

Post autor: pitaja »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://gstarcad.pl/dwg-fastview/
Awatar użytkownika
Kaj3tann
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2020, 10:20

Re: Geodeta

Post autor: Kaj3tann »

Ze swojej strony mogę Ci polecić Pan Witolda Witkowskiego. Jest to uprawniony geodeta, który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie zdobyte na różnorodnych budowach przez wieloletnią pracę. Pan Witold wykonywał różne pomiary geodezyjne na mojej działce przed rozpoczęciem budowy domu i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Jest to rzetelny, sumienny i dokładny fachowiec, który doskonale zna się na swojej pracy. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o usługówkach geodezyjnych, które wykonuje Pan Witold zerknij na jego stronę - https://www.poznan-geodeta.pl/uslugi-geodezyjne/
Awatar użytkownika
anula
Posty: 223
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Geodeta

Post autor: anula »

Przed budową geodeta jest niezbędny do wytyczenia działki i fundamentów. U mnie robiła to firma https://www.lisak.com.pl/ Skorzystałem z ich usługi geodezji tradycyjnej. Przyjechali wytyczyli. Teraz nie mam, żadnych problemów z sąsiadami czy urzędami. Jest tak jak powinno być!
montyr

Re: Geodeta

Post autor: montyr »

Znalezienie dobrej i zaufanej firmy geodezyjnej jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Stargardu to polecam wam skontaktować się z http://geodeta.stargard.pl/ Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi profesjonalistami, na których można w pełni polegać.
Źrebak

Re: Geodeta

Post autor: Źrebak »

Najlepszy geodeta z jakim współpracowałem to geodeta24 http://geodeta24.com który naprawdę zna się na rzeczy a co więcej jego ceny są naprawdę konkurencyjne.
ędras

Re: Geodeta

Post autor: ędras »

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą geodezyjną. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi http://geodeta.stargard.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z województwa zachodniopomorskiego. Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
koneczka
Posty: 200
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:51

Re: Geodeta

Post autor: koneczka »

Ja sprawdzonego geodetę znalazłem w internecie. Wcześniej szukałam po lokalnych ofertach, lecz nic nie było odpowiednie. Geodeta z https://www.lisak.com.pl/ pomógł nam określić mapę działki i udokumentować jej przebieg. Polecam spróbować szukać tak jak ja!
miruś

Re: Geodeta

Post autor: miruś »

Ja mogę polecić dla wszystkich mieszkających w okolicach Ełku geodetę z Piszu. Polecam bardzo pomógł z podziałem działki.

suszenie marihuany w piekarniku
DariuszŁ

Re: Geodeta

Post autor: DariuszŁ »

Bardzo ciekawy temat. Ja niedawno współpracowałem z firmą https://www.mgeo.com.pl. Zajęli się pomiarem gruntów oraz sporządzeniem potrzebnej dokumentacji dla inwestycji. Swoje usługi zrealizowali profesjonalnie, dokładnie i terminowo. Myślę, że będą w stanie pomóc również Tobie.
Sabboć

Re: Geodeta

Post autor: Sabboć »

Polecam współpracę z http://cejrowscy.com/ geodeta starogard gdański, bardzo doświadczona firma, więc kompleksowo poradzą sobie z tym, żeby ogarnąć wszystkie rzeczy, dopilnować dokumentacji, wyjaśnić inwestorowi wszystkie wątpliwości. Mogę zdecydowanie polecić z nimi współpracę
lubń

Re: Geodeta

Post autor: lubń »

My nie mieliśmy aż takiej presji czasu, ale nasz geodeta szybo się ze wszystkim sprawił. Do prac geodezyjnych zatrudniliśmy specjalistów z GEONIVEL https://geonivel.pl/offer-2 . Oni prowadzą prace geodezyjne w Brześciu Kujawskim i Włocławku, w woj. kujawsko-pomorskim. Do prac podeszli indywidualnie, wykonali swoją prace porządnie, mają korzystne stawki cenowe, dzięki czemu nie zapłaciliśmy zbyt wiele, a mieliśmy odpowiednio wykonaną usługę, polecam.
gienń

Re: Geodeta

Post autor: gienń »

My do wszystkich czynności geodezyjnych, w tym do wytyczenia budynku zatrudniliśmy specjalistów z pracowni geodezyjnej Geonet http://geonet-gdy.pl/poradnik/geodezyjn ... dowlanych/ z Gdyni. Ich oferta jest szeroka, zatrudniają kompetentne osoby, ich geodeci z łatwością wykonali wszystkie pomiary, sprawdzili kompletność i ważność dokumentacji budowlanej, wykonali również inwentaryzację powykonawczą, spisali się doskonale.

solar moda polska
ginamó

Re: Geodeta

Post autor: ginamó »

Znalezienie porządnego geodety wydawało się niewykonalne, jednak nic bardziej mylnego! Ogromnego wsparcia na tym polu udzielono mi u https://ugpryzmat.pl/uslugi-geodezyjne . Zrealizowali dla mnie mapy do celów projektowych, ale również podziały geodezyjne. Znakomicie im to wyszło!
Michał J.

Re: Geodeta

Post autor: Michał J. »

Usługa geodety jest niekiedy koniecznością podczas procesu budowlanego. W takim przypadku każdy chciałby, aby pomiary na jego posesji zostały wykonane prawidłowo. Profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Żor i okolic znajdziecie na stronie internetowej https://geo-tec.pl/zory-uslugi-geodezyj ... -pomiarow/.
łódka333

Re: Geodeta

Post autor: łódka333 »

Właściwe ruchy geodezyjne zrealizowali https://geodeta-wejherowo.pl/oferta/ . Chodziło o wykonanie map do celów projektowych i muszę przyznać, że był to rozsądny ruch. Ich zadanie polegało również na wytyczeniu budynków i sieci uzbrojenia. Należycie zrealizowany plan i zadanie, także zalecam skupić się na tym aspekcie.
lócek

Re: Geodeta

Post autor: lócek »

Dzięki http://geodeta.stargard.pl/oferta.html udało się rozgraniczyć nieruchomość. Cały proces polegał na dwuetapowym postępowaniu polegającym na określeniu granicy własności, jeśli występuje spór pomiędzy stronami w kwestii ich przebiegu. Takie postępowanie zaoszczędziło nam wielu późniejszych kłopotów i niedopowiedzeń, także wszystko za nami!
arszenik

Re: Geodeta

Post autor: arszenik »

Hej. Jeśli chcecie mieć dobrze podzieloną działkę, to znam super biuro geodezyjne. Nazwy się GEONET i mieści się w Gdyni przy ul. Benisławskiego 17c/8 Oto link do jego strony: http://geonet-gdy.pl/kontakt/ Nie raz korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie mapki sporządzają dokładnie, szybko, a co najlepsze w bardzo fajnych pieniądzach. Zresztą korzysta z ich usług pół miasta, więc to samo mówi o jakości ich prac. Śmiało tam uderzajcie.
Liłaś Piotr

Re: Geodeta

Post autor: Liłaś Piotr »

Budowa domu to przede wszystkim ścisła współpraca z geodetą, to pierwszy specjalista, z którym będziemy mieli kontakt i który bardzo dużo rzeczy powinien i musi załatwić. Dlatego warto, aby to była firma, która ma odpowiedni sprzęt i odpowiednią wiedzę. Zerknijcie sobie na ofertę https://www.northgeo.com.pl/oferta. Pomogą wykonać wszystkie mapy oraz inną dokumentację, zrobią to terminowo i rzetelnie, więc spokojnie będziemy mogli prowadzić dalej budowę
morgana

Re: Geodeta

Post autor: morgana »

Mieliśmy wynająć geodetę, ale tak naprawdę nie wiedzieliśmy, jakie to są koszty, dlatego mam nadzieję, że sobie to jakoś ogarniemy. No i ja na razie sprawdzam sobie tego rodzaju https://naskrentgeodeta.pl/cennik-geodety.html materiały. , które nam pomogą, co się zdarzy i jak to ma wyglądać.
zerik

Re: Geodeta

Post autor: zerik »

Realizacja projektów budowlanych jest niemożliwa bez pomocy geodety. I tutaj pomocny okaże sięgeodeta warszawa który jest ekspertem w swojej dziedzinie. Projekty są realizowane dokładnie i sprawnie
ODPOWIEDZ