Inwentaryzacja mieszkania przed projektem

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Maja_89
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2019, 4:42

Inwentaryzacja mieszkania przed projektem

Post autor: Maja_89 »

Polecicie mi firmę od projektu wnętrz, która wykona porządną inwentaryzację pomieszczeń? Poprzednia firma przyjechała z rozerwaną miarką... żenada! Myślałem o skorzystaniu z usług firmy Intus. Czy ktoś miał okazję z nimi współpracować?

wakacje w 2014
ginamó

Re: Inwentaryzacja mieszkania przed projektem

Post autor: ginamó »

Bardzo mi zależało na porządnej inwentaryzacji. Z tej okazji zgłosiłem się do http://smart-bud.com.pl/inwentaryzacja , dzięki którym zadanie te zostało zrealizowane, bardzo sprawnie. To w końcu główna specjalność tej firmy! Skorzystaliśmy także z uzupełnienia w postaci przeglądu budowlanego budynku.
łukomski894c

Re: Inwentaryzacja mieszkania przed projektem

Post autor: łukomski894c »

Inwentaryzację przed budową realizują https://ugpryzmat.pl/inwentaryzacje-budynkow , dlatego rozsądnie byłoby się zgłosić właśnie tam. Dla nas zrealizowali ten projekt bez najmniejszego kłopotu. Zebrano aktualne dane o przestrzennym rozmieszczeniu usytuowania a to w pełni sprostało moim wymaganiom. Być może i w Waszym przypadku zastosowanie takiego rozwiązania się spisze.
ODPOWIEDZ