Kamera obrotowa Orllo Z20 - opinie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Fokko

Kamera obrotowa Orllo Z20 - opinie

Post autor: Fokko »

Cześć,
Czy może macie kamery obrotowe Orllo Z20? Jesli tak, to czy warto je wybrać jako dodatkowa ochrona domu podczas naszej nieobecności. Akurat w okresie wakacyjnym dość często nikogo nie będzie w domu, a jako że mieszkamy z dala od innych domów to wolelibyśmy mieć wszystko pod kontrolą i w razie czego móc szybko zareagować. Pomożecie?
Krzysztoferro96

Re: Kamera obrotowa Orllo Z20 - opinie

Post autor: Krzysztoferro96 »

Hej, ja mam w tym zestawie z nagrywarką to śmiga aż miło, w tej cenie nic lepszego nie dostaniesz :) Do tego dysk 1TB do nagrywarki i masz pełnoprawny monitoring domu
Antok32

Re: Kamera obrotowa Orllo Z20 - opinie

Post autor: Antok32 »

Tu się zgodzę, bardzo dobre kamery WIFI IP za rozsądne pieniądze. Proste w obsłudze, dobry zoom, powiadomienia i trybem nocnym. Po wykryciu ruchu od razu wysyła powiadomienie alarmowe. No i na plus, że w każdej chwili przez apkę można podejrzeć obraz. Podczas urlopu daje to duży spokój.
Dobbo

Re: Kamera obrotowa Orllo Z20 - opinie

Post autor: Dobbo »

Fajny sprzęt za rozsądne pieniądze, można w dowolnym momencie podejrzeć co dzieje się w otoczeniu domu, jak wykryje ruch to od razu wysyła powiadomienia, jakość nagrywania 4K, alarmem dźwiękowym i świetlnym z dobrym zoomem także w nocy zblizających się intruzów szybko wykryje.
Frukko

Re: Kamera obrotowa Orllo Z20 - opinie

Post autor: Frukko »

Ja też uważam, że można za kilka stówek kupić już dobre kamery obrotowe zewnętrzne i takie dwie jak najbardziej mogą wystarczyć do ochrony domu przed włamywaczami mając dobry zoom, powiadomienia, tryb nocny i alarmy dźwiękowe świetlne
ODPOWIEDZ