kiedy odnowić parkiet?

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Ilona-82
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2022, 1:11

kiedy odnowić parkiet?

Post autor: Ilona-82 »

Ma ktoś z was w swoim domu parkiet z litego drewna? Ja mogę się czymś takim pochwalić, ale na pewno będzie trzeba trochę popracować nad tym, a konkretnie przydałoby się odnawianie parkietu. Macie w tym jakieś doświadczenie i podpowiecie, ile to może zająć i z czym może się wiązać? Kiedy wy w ogóle odnawialiście swoje drewniane podłogi? Dajcie znać koniecznie!
Awatar użytkownika
Selena_93
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2022, 16:13

Re: kiedy odnowić parkiet?

Post autor: Selena_93 »

U nas problemem był zalany parkiet, więc tak czy siak, trzeba było się tym zająć i to w dość krótkim czasie. Na szczęście udało nam się trafić na specjalistów od takich zadań i oni wszystkim się zajęli. Warto szukać firm oferujących podobne usługi, bo samemu nawet z doświadczeniem niekiedy nie jest łatwo sprostać wszystkim wyzwaniom parkietów z drewna :P
pirtuet

Re: kiedy odnowić parkiet?

Post autor: pirtuet »

Ja to sama nie wiem, na pewno co jakiś czas warto sprawdzać, powlokę na pakiecie, żeby jednak nie zostało uszkodzone to, co jest właściwym materiałem, czyli na pewno jakieś egzotyczne drewno. Dodatkowo można spojrzeć czym impregnować drewno , bo to jest coś kluczowego.
ODPOWIEDZ