kto do renowacji posadzki?

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
pawel_61
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2022, 22:21

kto do renowacji posadzki?

Post autor: pawel_61 »

Przychodzą wam do głowy jakieś firmy oferujące renowacje posadzek w Lublinie? Chcę się zorientować do kogo ewentualnie warto byłoby się wybrać i z czyich usług skorzystać. Może i nie jest trudno znaleźć jakąkolwiek firmę ale ja właśnie nie chcę jakiejkolwiek. Sporo dobrych opinie ma Floortech. Wiecie co na ich temat? Chętnie się dowiem jak oceniacie ich pracę ;)
Awatar użytkownika
Maksa94
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2021, 7:22

Re: kto do renowacji posadzki?

Post autor: Maksa94 »

Dobrze się składa, bo ja zlecałam montaż podłóg drewnianych właśnie pracownikom Floortech. Zresztą koleżanka mnie do nich pokierowała, bo kiedyś osuszali jej mieszkanie. Jeśli mam być szczera to nie mogłam spodziewać się wykonania lepszej roboty. Generalnie do niczego nie mogłam się przyczepić i kontakt z fachowcami był super. Dlatego mogę serdecznie polecić.
azalek

Re: kto do renowacji posadzki?

Post autor: azalek »

Nie zawsze konieczne jest kładzenie nowej nawierzchni, bo przecież możliwa jest naprawa posadzek starych i już używanych. Trzeba tylko w tym temacie zgłosić się do specjalistów
ODPOWIEDZ