Płytki na schody

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Kiliana83
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2022, 19:06

Płytki na schody

Post autor: Kiliana83 »

Powiem Wam, że jak dostałam wycenę schodów drewnianych od stolarza, to po prostu złapałam się za głowę i dlaczego zaczęłam szukać nieco bardziej budżetowych rozwiązań. Pomyślałam, że może jednak płytki/gres na schodach będzie lepszą opcją? Na pewno trwałą i zdecydowanie tańszą. A przecież można postawić na Porcelanosa płytki drewnopodobne, piękne są :)
RenataA

Re: Płytki na schody

Post autor: RenataA »

Cena może jest większa, ale jak dla mnie drewno ma swój urok, dlatego wolałam zainwestować w schody z drewnianymi elementami i szklaną balustradą z https://www.kobamet.pl Wygląda to moim zdaniem o wiele lepiej. Ale każdy może mieć inny gust :)
Mariuszek33

Re: Płytki na schody

Post autor: Mariuszek33 »

Też myśleliśmy z małżonką nad drewnianymi schodami już byliśmy praktycznie zdecydowani, ale znalazła gdzieś foto szklanych schodów i nie było pomiłuj. No i ostatecznie mamy właśnie szklane schody z https://www.kobamet.pl/ fajnie wyglądają, a ona przynajmniej nie truje mi głowy. I jest tak jak chciała.
ODPOWIEDZ