Rekuperacja

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Ippar
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:08

Rekuperacja

Post autor: Ippar »

REKUPERACJA jakie minusy? Czy są tutaj osoby które mają i napiszą opinie czy było warto? w moim otoczeniu zdania są podzielone.... przejrzałam archiwum w lupce i nic konkretnego nie znalazłam. Pytam, gdyż gdzie nie pójdziemy to oczywiście Ci co sprzedają za wszelką cenę zachęcają nas. Czy na pewno warto? jakie dycyzje zapadły u Was?

Biorę pod uwagę montaż wentylacji mechanicznej w Lublinie http://www.ultrawent.pl/
Awatar użytkownika
motofan
Posty: 31
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:27

Re: Rekuperacja

Post autor: motofan »

Jedyny minus to chyba tylko koszt.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Rekuperacja

Post autor: Domek »

Ja jestem jak najbardziej za! Natomiast na początku, też nie do końca wiedzieliście skąd zaczerpnąć konkretne informacje i fachową wiedzę oraz wyliczenia w tym zakresie to polecam odwiedzić - https://remont.biz.pl/rekuperacja/ gdzie znajdziecie wiele konkretnych podpowiedzi i także pomoc w podjęciu racjonalnej decyzji. A w ich sklepie nawet są dostępne różne opcje rekuperacji.
Awatar użytkownika
openera
Posty: 87
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Rekuperacja

Post autor: openera »

Tutaj to się nawet nie ma co zastanawiać. Rekuperacja to świetna rzecz, pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. Wszelkie zalety są wypisane tu https://www.kreatywna.pl/styl-zycia/dom ... -dla-domu/ , polecam sobie poczytać. Do rekuperacji potrzebna jest jednak wentylacja mechaniczna, jednak myślę, że nowoczesne budownictwo już posiada to rozwiązanie. Także trzeba wspomnieć że rekuperacja jest ekologiczna, pozwala mniej zużywać paliw, które ogrzewają nasz dom
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 29
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:50

Re: Rekuperacja

Post autor: Robert7979 »

Jeżeli szukacie informacji na ten temat to zobaczcie na https://remont.biz.pl/rekuperacja/ jest tam kopalnia wiedzy na ten temat
ODPOWIEDZ