System alarmowy na budowie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
alveras

System alarmowy na budowie

Post autor: alveras »

Aram bezprzewodowy z GSM na budowe. Używa ktoś? Ciekawi mnie ile bierze GSM-u? Czy trzeba raczej abonament brac? Czy wystarczy zdrapka, żeby karta była po prostu aktywna i pare zł na koncie?

Jakie rozwiązanie mozecie pomóc wybrać? Co najlepiej się sprawdzi? Szukam odpowiedzi od dawna
tts

Re: System alarmowy na budowie

Post autor: tts »

Montujemy alarmy Satel i Ropam. Kupiłbym zestaw, który wykorzystam docelowo po zakończeniu budowy. Jak budowałem dom, też tak zrobiłem. Zamontowałem centrale, dwie czujki i syrenę.

Od siebie polecam stronę
https://www.dopoznania.pl/nowosc/alarm- ... stosowania

Możesz poczytać sobie tutaj jak zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego alarmu bezprzewodowego.
Mikołaj78

Re: System alarmowy na budowie

Post autor: Mikołaj78 »

Nigdy nie korzystałem z takiego rozwiązania, ponieważ nie miałem takiej potrzeby. Sądzę jednak, że lepiej skonsultować się z kimś bardziej doświadczonym, ponieważ na forum możesz zostać wprowadzony w błąd. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci usługi firmy http://www.ebx.pl/oferta-monitoringu z Łodzi. Zajmują się sprzedażą oraz instalacją systemów antywłamaniowych i monitoringu CCTV. Posiadają w tym zakresie szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.
ODPOWIEDZ