Artykuły plastyczne

Babka

Artykuły plastyczne

Post autor: Babka »

Tracę już powoli nadzieję z moimi dzieciakami na trochę spokoju w moim domu, mąż też już nie ma pomysłu co z nimi robić, a jest dopiero lipiec jest :) Jeszcze dom wykańczamy w między czasie i każda chwila jest dla nas na wagę złota więc przydałoby się żeby się czymś zajeli kreatywnym. Jakie macie artykuły plastyczne i pomysły na ich użycie, żeby mieć chwilę chociaż świętego spokoju ? :) Dzieciaki mają 6 lat i 8 lat i jest to chłopak i dziewczynka :)
wira

Re: Artykuły plastyczne

Post autor: wira »

Kup ogromną rolkę papieru do rysowaniu, kredki, farbki, kleje, brokaty, plasteliny i niech tworzą. Pewnie będzie przy tym trochę twórczego bałaganu, ale przy remoncie to i tak nie robi róznicy, wiem coś o tym. Fajnie potem wykorzystać niektóre ich dzieła do dekoracji własnych pokoi, niech mają swój udział w wykończeniu domu :) Jeśli chodzi o konkretne marki produktów, żeby były dobrej jakości to u nas sprawdza się astra, większość wyprawki szkolnej i artykułów plastycznych kupuję tej firmy, są niezawodne.
Niemotka

Re: Artykuły plastyczne

Post autor: Niemotka »

Jak ASTRA to mają też takie gotowe w pudełkach zapakowane zestawy kreatywne. Ostatnio zamawialiśmy to wzięłam Pastelowy Sad i Neonowy Zawrót Głowy :) Genialne jedno i drugie, a dzieciaki mają od razu milion pomysłów jak to wykorzystać. Któregoś razu podpatrzyli na jakimś filmie że można zrobić z farb i takich właśnie kreatywnych dodatków zwierzątka z kamieni. To było trzydniowe szaleństwo, ale serio jakbym dzieciaków w domu nie miała. Stanowczo od siebie te zestawy polecam :)
ODPOWIEDZ