reklama dla firmy

gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
groszek
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2020, 14:03

Re: reklama dla firmy

Post autor: groszek »

W kwestii reklamy zaufałam ludziom z https://influeme.com.pl/ . Żeby dotrzeć do klientów to trzeba próbować różnych ścieżek, a teraz przez internet zdecydowanie jest to najlepiej zrobić. No i lepiej samemu tutaj nie działać tylko właśnie zaufać komuś kto ma tutaj swoje doświadczenie i kilka kampanii na koncie przeprowadzonych.
osąks

Re: reklama dla firmy

Post autor: osąks »

Jeżeli chodzi o prezenty czy reklamę dla firmy to polecam Ci długopisy reklamowe https://dlugopisy24.pl - tu masz sklep z fajnymi, które mogę Ci polecić. Zrób próbne zamówienie, przetestuj i jak się spodoba to polecam. Gadżety marketingowe to polecam Ci serio :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Sławomir

Re: reklama dla firmy

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://rudaslaska.com.pl/is,jak-dotrze ... 59755.html , na której znajdziecie interesujący artykuł dotyczący reklamy produkty przy pomocy influencerów. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Guziec

Re: reklama dla firmy

Post autor: Guziec »

W relacjach na Facebooku ważne jest również zrozumienie, jak działa algorytm EdgeRank, który decyduje o tym, co pojawia się w newsfeedzie użytkowników. Algorytm ten bierze pod uwagę takie czynniki jak świeżość treści, interakcje i rodzaj postu. Więcej o funkcjonowaniu EdgeRank znajdziesz na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... aza-wiedzy i warto dostosowywać treści, aby były zgodne z kryteriami algorytmu.
Sławomir

Re: reklama dla firmy

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych, to polecam Wam sprawdzić stronę https://ostro-video.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę agencji reklamowej OstroVideo. Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
Hanka8

Re: reklama dla firmy

Post autor: Hanka8 »

Skuteczna reklama przynosi firmom wiele korzyści, od zwiększania przychodów po budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dlatego tworzenie marki należy prowadzić na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są działania w sieci, jakie prowadzi agencja allegro ads https://pryzmat.media/ Warto sprawdzić ich ofertę.
salamandiks4

Re: reklama dla firmy

Post autor: salamandiks4 »

Gdzie najczęściej szukacie informacji na interesujące Was tematy? Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat budowania silnej marki - https://zu1.pl/budowanie-silnej-marki-w ... spormacji/ .
ODPOWIEDZ