Odbiór odpadów

Awatar użytkownika
domczi
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:14

Odbiór odpadów

Post autor: domczi »

Odpady problematyczne - jak wygląda ich odbiór?
Awatar użytkownika
joanie95
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2020, 8:56
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odbiór odpadów

Post autor: joanie95 »

Utylizacja odpadów medycznych https://ekomed-go.pl/strona-glowna/czym-sie-zajmujemy/ i innych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz dla środowiska przeprowadzana jest przez firmę posiadającą stosowne zezwolenia i której pracownicy są uprawnieni do odbioru, jak i transportu odpadów niebezpiecznych na terenie kraju.
Awatar użytkownika
menidera
Posty: 124
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:18

Re: Odbiór odpadów

Post autor: menidera »

Też ostatnio rozglądałem się za firmą, która zajmuje się wywożeniem odpadów. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy http://korona-odpady.pl/ i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie na terenie województw dolnośląskiego lub opolskiego to polecam wam się do nich zgłosić.

kurtyny nagrzewnice
sołows

Re: Odbiór odpadów

Post autor: sołows »

Musimy również wiedzieć jakiego typu będą to odpady. Jeśli tylko medyczne to są od tego wyspecjalizowane firmy. Inny przykład to utylizacja czujek dymu izotopowych, ostatnio korzystałem z usług firmy www.ekoelektron.pl, co roku utylizacja czy recykling drożeją więc warto wykonać takie usługi jak najszybciej. Odpady powinny być segregowane i utylizowane by dbać o planetę.
kariś91

Re: Odbiór odpadów

Post autor: kariś91 »

joanie95 pisze: ↑30 lip 2020, 12:44 Utylizacja odpadów medycznych [...] i innych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz dla środowiska przeprowadzana jest przez firmę posiadającą stosowne zezwolenia i której pracownicy są uprawnieni do odbioru, jak i transportu odpadów niebezpiecznych na terenie kraju.
Kto Wam odbiera?

__
Revitalash dystrybutor

busy tarnów wojnicz
szczęsny

Re: Odbiór odpadów

Post autor: szczęsny »

Znam fajne złomowisko, które w ofercie posiada odbiór złomu. Nazywa się VHZ Polska i mieści się w Gubinie https://www.skupzlomu-gubin.pl/oferta/transport-zlomu Auta we flocie posiadają funkcje samo załadowywania i można też bez problemu wypożyczyć kontener na złom. Fajna sprawa jak się robi remont w domu. Także polecam tę firmę.
damian4

Re: Odbiór odpadów

Post autor: damian4 »

Coraz bardziej zaczynamy sobie uświadamiać, jak ważna dla nas i otaczającego nas świata jest gospodarka cyrkularna. Dzięki czemu dbamy o ekologię, co jest bardzo ważną kwestią. Warto jest zadbać o stworzenie systemu pozwalającego na tworzenie towarów o długiej żywotności, takie, które można poddać do ponownego użycia i recyklingu. Tutaj znajdziemy więcej informacji na ten temat https://contalen.eco/pl/gospodarka-cyrkularna/
ODPOWIEDZ