Odpady

Awatar użytkownika
domczi
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:14

Odpady

Post autor: domczi »

Co robić z odpadami niebezpiecznymi?
Awatar użytkownika
emard.clint
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 15:44
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpady

Post autor: emard.clint »

Firmy zajmujące się odbiorem i utylizacją odpadów łączą efektywne postępowanie z dbałością o środowisko, posiadają wysokie standardy bezpieczeństwa oraz odpowiednie ubezpieczenie.

__________________________________________________
utylizacja odpadów śląsk
Awatar użytkownika
joanie95
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2020, 8:56
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpady

Post autor: joanie95 »

Takie odpady muszą trafić w odpowiednie miejsce ich składowania, aby nie zagrażały nikomu.
Jamroży

Re: Odpady

Post autor: Jamroży »

Pojemniki półpodziemne na odpady bio, parkowe kosze zewnętrzne na śmieci, kontenery podziemne oferuje https://swiatpojemnikow.pl/zastosowanie/polpodziemne Wszystkie wykonane są solidnie i z najlepszych materiałów.
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Odpady

Post autor: Hubert78 »

Odpady odpadami, ale pamiętajcie, że jest wiele różnych rodzajów odpadów, dlatego warto na pewno zajrzeć na https://esbud.pl/odpady-tekstylne-co-z-nimi-zrobic/, gdzie można trochę dowiedzieć się o odpadach tekstylnych, jak z nimi postępować i co z nimi zrobić.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Odpady

Post autor: mayczak »

A segregujecie?

__
http://primastrada.pl/jak-nauczyc-dziecko-wiazac-buty/
Michał1980

Re: Odpady

Post autor: Michał1980 »

Na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w utylizacji tego typu odpadów. Sam niedawno nawiązałem współpracę z firmą https://www.mag-bar.pl. Specjalizują się w skupie folii i plastiku oraz kruszeniu i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Posiadają w tym zakresie szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

gaz pieprzowy w sprayu
móranowski

Re: Odpady

Post autor: móranowski »

Na odpady najlepiej zamówić właściwe pojemniki. W ofercie https://www.phu-impex.pl/wynajem-pojemn ... munalnych/ jest tego bardzo dużo, także zalecam postawić na profesjonalną ofertę. Zupełnie nie mam powodów do narzekań, są one bardzo pakowne!
kamilówy

Re: Odpady

Post autor: kamilówy »

Pod odpady dobrze jest także dobrać właściwe pojemniki. Zamówione z oferty https://www.proekoserwis.pl/aktualno%C5 ... iba-firmy/ całkowicie sprostały naszym wymogom. W końcu trzeba je gdzieś przetrzymywać, a ta opcja jest najbardziej przyjazna dla środowiska pod tym względem.
fórtek

Re: Odpady

Post autor: fórtek »

Odbiór odpadów zleciliśmy fachowcom, aby kłopot jak najszybciej wyeliminować. Specjalnie z tej okazji odezwaliśmy się do https://recykler.szczecin.pl/oferta/odpady/ z którymi osiągnięcie tego stało się możliwe. Co najwazniejsze, mamy gwarancje ze odpady wyladowaly we wlasciwym miejscu.
emi8393

Re: Odpady

Post autor: emi8393 »

Wiecie coś na temat kar zbiorowych za brak segregacji śmieci? Czytałam o tym ostatnio trochę i wiem, że jest np. jeden konkretny sposób, aby wpłynąć na segregację śmieci na osiedlach. Specjalne dyspensery posiada firma Ecosorting. Takie dyspensery wydają znakowane worki, aby wiedzieć, który lokal segreguje śmieci, a który nie.

lh test cena
Awatar użytkownika
anula
Posty: 223
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Odpady

Post autor: anula »

Nie ma sensu gromadzić elektrośmieci. Najlepiej pozbyć się ich, a jest to możliwe z pomocą https://odbioryfirmowe.pl/ Odbierają od klientów biznesowych elektrośmieci - szybko i bezproblemowo. Zajrzyj na ich stronę - tam znajdziesz więcej informacji.
kozak

Re: Odpady

Post autor: kozak »

Wybór tej firmy: https://elektrycznesmieci.pl jest doskonałą opcją na pozbycie się odpadów elektronicznych. Oferują oni bezpłatny odbiór nawet dużych elektrośmieci od klientów indywidualnych oraz firm. Na ich stronie znajdziecie mapę z zaznaczonymi lokalizacjami pojemników. Firma po odebraniu odpadów zajmuje się czymś takim jak przetwarzanie odpadów elektronicznych.
ODPOWIEDZ