Pranie wykładziny

Awatar użytkownika
tamara1984
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:09

Pranie wykładziny

Post autor: tamara1984 »

Hejka. Postanowiłam wreszcie wziąć się za wypranie wykładziny w salonie, ale żaden specyfik na nią nie działa. Doszłam do wniosku, że lepiej byłoby poprosić o pomoc jakiegoś specjalistę i tak trafiłam na firmę Aquarius. Doradźcie, czy warto się z nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
Minerwa
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 17:25

Re: Pranie wykładziny

Post autor: Minerwa »

Właściwie to pranie dywanów i wykładzin to coś, czym Pan Jakub zajmuje się bardzo często, więc ma w tym duże doświadczenie. Poza tym używa skutecznych środków i potrafi doczyścić nawet najtrudniejszą plamę. Ja go bardzo serdecznie polecam.
Dżony

Re: Pranie wykładziny

Post autor: Dżony »

Jeśli faktycznie mamy już zabrudzony dywan czy wykładzinę to jak najbardziej bardzo fajnym pomysłem jest ich wypranie. Na ten moment ja również zastanawiam się nad rozłożeniem dywanu w kuchni. Nawet niedawno czytałem o tym na stronie https://www.female.pl/artykul/20308-dyw ... bry-pomysl i jestem wręcz przekonany, że może to być fajne rozwiązanie.
Gośka

Re: Pranie wykładziny

Post autor: Gośka »

Na pewno z czasem nasze dywany czy wykładziny się brudzą więc ich odpowiednie pranie jest jak najbardziej wskazane. Na ten moment ja również mam jeszcze w planach kupno kolejnego dywanu do salonu. Ogólnie to kliknij tutaj jeśli chcesz dowiedzieć się jakie dywany są na dzień dzisiejszy najładniejsze.
ODPOWIEDZ