Przeprowadzka

Awatar użytkownika
Dalgura
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2022, 14:08

Przeprowadzka

Post autor: Dalgura »

Powiedzcie, czy Was też tak bardzo stresuje przeprowadzka? Ja jeszcze nie miałam okazji się przeprowadzać, właściwie całe życie mieszkam w domu rodzinnym (poza dwoma latami w akademiku). Teraz dostałam pracę w UK, więc czeka mnie przeprowadzka na przynamniej trzy lata, więc potrzebuję przewieźć też więcej rzeczy. Czy możecie podzielić się opinią na temat tej firmy transportowej http://www.brytyjczyk-transport.pl?
blakish

Re: Przeprowadzka

Post autor: blakish »

Faktycznie przeprowadzka to nigdy nie jest prosta sprawa. Dlatego warto poprosić o pomoc firmę, która pomoże nam się z tym wszystkim uporać. Ja mogę polecić firmę Japa&Co, bo oni nie tylko pomagają w przewozie mebli, ale również we wszystkim, co jest z przeprowadzką związane - pakowanie, zabezpieczenia, wynoszenie, wnoszenie itd. Dzięki temu, wszystko idzie o wiele sprawniej.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Przeprowadzka

Post autor: franka »

Masz rację, ja też bez specjalistycznej firmy chyba bym się na to nie zdecydowała a że mam w planach przeprowadzkę jeszcze w tym roku to mam już namiary na taką https://przeprowadzki-warszawskie.pl sprawdzona i polecaną przez znajomych firmę przeprowadzkową
cloeaa

Re: Przeprowadzka

Post autor: cloeaa »

Też mogę polecić firmę Japa&Co i zapewnić Was, że nikogo lepszego nie znajdziecie. Jest to chyba najlepsza firma w tej branży i na pewno warta zaufania. Potrafią wszystko w bardzo szybkim tempie ogarnąć i naprawdę nie trzeba nawet palcem kiwnąć, oni wszystko zrobią to za nas.
ODPOWIEDZ