przeprowadzka z firmą?

Awatar użytkownika
Tymora_87
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 14:02

przeprowadzka z firmą?

Post autor: Tymora_87 »

Przeprowadzaliście się kiedyś z firmą, która zapakowała wszystkie wasze rzeczy i zawiozła do miejsca docelowego? Mam wrażenie, że coraz więcej osób się na to decyduje, przynajmniej jeśli chodzi o przeprowadzki w Warszawie. Sama nawet zaczęłam się nad tym zastanawiać, bo czeka mnie dość skomplikowana relokacja. Chcielibyście wypowiedzieć się na ten temat? :)

tattoofest koszulki
kinay

Re: przeprowadzka z firmą?

Post autor: kinay »

Moim zdaniem jedynie przeprowadzka z firmą ma sens. Samemu to jest za dużo zachodu, a na pewno też będzie Cię to kosztowało nie tylko więcej pieniędzy (wypożyczenie busa czy przyczepki + paliwo), ale na pewno też dużo nerwów. A wystarczy odezwać się na przykład do firmy Japa&Co (tutaj zostawiam namiary: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ i całą przeprowadzkę mieć szybko z głowy. Oni poradzą sobie ze wszystkim, a przeprowadzkę ogarną Ci od samego początku do końca, także nawet palcem nie będziesz musiał kiwnąć. Jest to naprawdę bardzo wygodna sprawa.
pinap

Re: przeprowadzka z firmą?

Post autor: pinap »

Kiedy pomaga nam firma przeprowadzkowa Poznań to proces przenoszenia rzeczy odbywa się efektywniej. Ten czas jest już wystarczająco stresujący i męczący, więc warto po prostu zdecydować się na pomoc.
blakish

Re: przeprowadzka z firmą?

Post autor: blakish »

Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to najlepiej zgłosić się do firmy, która ma dobre opinie, wtedy wiadomo, że i z naszą przeprowadzką sobie poradzi. Ja mogę polecić firmę Japa&Co, która ma na swoim koncie chyba jedynie zadowolonych klientów, także można być spokojnym, że poradzą sobie świetnie, bez względu na to ile rzeczy mamy do przewiezienia i na jaką odległość. Z nadgabarytowymi rzeczami też na pewno sobie poradzą.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: przeprowadzka z firmą?

Post autor: franka »

Jak przeprowadzka to tylko z taką https://przeprowadzki-warszawskie.pl firmą przeprowadzkową, bo oni mają odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu przeprowadzasz się bez wysiłku i bez stresu że coś się uszkodzi w transporcie
cloeaa

Re: przeprowadzka z firmą?

Post autor: cloeaa »

Jeżeli przeprowadzka, to tylko z firmą! Nie ma sensu samemu użerać się z tym wszystkim i tracić nerwy. Ja mogę polecić firmę Japa&Co, bo oni sobie świetnie radzą z każdym rodzajem przeprowadzki, bez względu na jej wielkość i odległość. Z nimi dobrze się przeprowadzać, bo nie trzeba nic robić, oni wszystko sami fajnie ogarniają.
Awatar użytkownika
Ippar
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:08

Re: przeprowadzka z firmą?

Post autor: Ippar »

Od siebie mogę dać namiar na firmę z Krakowa:
www.tran-rem.pl/przeprowadzki

Mają dużę doświadczenie i poradzą sobie nawet z najcięższymi meblami.

Polecam rownież zacząć pakowanie z wyprzedzeniem. Czasami okazuje się, ze jest o wiele wiecej przedmiotow niż się wczesniej spodziewaliśmy ;)
gossipp

Re: przeprowadzka z firmą?

Post autor: gossipp »

Ja również należę do "fanów" firmy Japa&Co. Zresztą chyba każdy, kto skorzysta z ich usług wie, że to najlepsza firma, która zajmuje się przeprowadzkami. Mają świetną ekipę, dobre podejście do klienta i jeszcze lepsze ceny. Czego chcieć więcej? ;)
ODPOWIEDZ