Strona 1 z 1

Wyprawa do Indii

: 10 sty 2019, 12:10
autor: arianna
Zazwyczaj jest tak, ze wakacyjne podróże planujemy na te letnie miesiące. Teraz jednak zastanawiam sie czy nie lepiej było by wyjechać gdzieś w jakimś innym miesiącu. Moi znajomi podrzucili pomysł by w kwietniu wybrać się do Indii. Akurat tutaj http://www.wyprawadoindii.pl/ jest organizowany taki wyjazd. Nic oprócz odpoczynku i zwiedzania by nas nie interesowało.

Re: Wyprawa do Indii

: 10 sty 2019, 15:28
autor: Jagoda
Ja słyszałam, że jest bardzo niebezpiecznie... I brudno :P

Re: Wyprawa do Indii

: 21 mar 2019, 14:15
autor: kermia
Jeśli wybierasz się w takie miejsce koniecznie się ubezpiecz. Ze sprawdzonych miejsc mogę polecić Ci https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/indie , masz tam ubezpieczenia dokładnie do tego miejsca. Pamiętaj, że nie zawsze warto sugerować się ceną. Czasami lepiej zapłacić więcej aby mieć pewność, że w razie jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia masz kompleksową ochronę ubezpieczeniową. To jest bardzo istotne, zwłaszcza w takich miejscach.

Re: Wyprawa do Indii

: 23 lip 2019, 18:53
autor: praktyk89
Wyprawa to Indii to na pewno spore wezwanie, podczas takiej wyprawy większość czasu spędzi się na zwierzaniu. Warto mieć wtedy dobry plecak https://fishdrypack.com/pl/ FishDryPack to sprawdzone plecaki w stylowych wzorach. Mamy gwarancję nie przemakalności i bardzo dobrego zagospodarowania przestrzeni, dzięki temu będzie można zabrać wszystko co potrzeba i optymalnie umieścić w plecaku.

Re: Wyprawa do Indii

: 08 mar 2020, 21:07
autor: malkolm
My rok temu byliśmy w Indiach, w Radżastanie i na Goa i bawiliśmy się cudownie. To był najwspanialszy wyjazd w życiu i polecam wszystkim te rejony i to biuro podróży https://lachmanski.pl/wycieczka-indie-radzastan/ bo super wszystko zorganizowali. Bardzo dużo zwiedzaliśmy a na koniec były plaże Goa - najpiękniejsze plaże w świecie. Indie te wspaniałe kolory zapachy i smaki, zakochaliśmy się w tym kraju i wiemy, że jeszcze tam wrócimy.

Re: Wyprawa do Indii

: 10 mar 2020, 12:42
autor: Farelka
Ciekawie :) Chociaż ja wolę podróże po Europie - i to samochodem. Zanim jednak wybierzemy się w taką podróż to trzeba najpierw odpowiednio zorganizować taki wyjazd. Szczególnie jeśli chodzi o logistykę transportu - a dokładniej organizację bagażu - aby móc wszystko zapakować i nie martwić sie o to że z czegoś musimy zrezygnować ze wzgledu na brak miejsca. Takie bagażniki samochodowe mogą być tutaj rozwiązaniem. Są pojemne i nie obciążają auta a to może nam zagwarantować udaną podróż :)