Wyprawa do Indii

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Wyprawa do Indii

Post autor: arianna »

Zazwyczaj jest tak, ze wakacyjne podróże planujemy na te letnie miesiące. Teraz jednak zastanawiam sie czy nie lepiej było by wyjechać gdzieś w jakimś innym miesiącu. Moi znajomi podrzucili pomysł by w kwietniu wybrać się do Indii. Akurat tutaj http://www.wyprawadoindii.pl/ jest organizowany taki wyjazd. Nic oprócz odpoczynku i zwiedzania by nas nie interesowało.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 26
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:52

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: Jagoda »

Ja słyszałam, że jest bardzo niebezpiecznie... I brudno :P
Awatar użytkownika
kermia
Posty: 66
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:29

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: kermia »

Jeśli wybierasz się w takie miejsce koniecznie się ubezpiecz. Ze sprawdzonych miejsc mogę polecić Ci https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/indie , masz tam ubezpieczenia dokładnie do tego miejsca. Pamiętaj, że nie zawsze warto sugerować się ceną. Czasami lepiej zapłacić więcej aby mieć pewność, że w razie jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia masz kompleksową ochronę ubezpieczeniową. To jest bardzo istotne, zwłaszcza w takich miejscach.
Awatar użytkownika
praktyk89
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 21:58

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: praktyk89 »

Wyprawa to Indii to na pewno spore wezwanie, podczas takiej wyprawy większość czasu spędzi się na zwierzaniu. Warto mieć wtedy dobry plecak https://fishdrypack.com/pl/ FishDryPack to sprawdzone plecaki w stylowych wzorach. Mamy gwarancję nie przemakalności i bardzo dobrego zagospodarowania przestrzeni, dzięki temu będzie można zabrać wszystko co potrzeba i optymalnie umieścić w plecaku.
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: malkolm »

My rok temu byliśmy w Indiach, w Radżastanie i na Goa i bawiliśmy się cudownie. To był najwspanialszy wyjazd w życiu i polecam wszystkim te rejony i to biuro podróży https://lachmanski.pl/wycieczka-indie-radzastan/ bo super wszystko zorganizowali. Bardzo dużo zwiedzaliśmy a na koniec były plaże Goa - najpiękniejsze plaże w świecie. Indie te wspaniałe kolory zapachy i smaki, zakochaliśmy się w tym kraju i wiemy, że jeszcze tam wrócimy.

wypadek małopolska dziś
Awatar użytkownika
Farelka
Posty: 222
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: Wyprawa do Indii

Post autor: Farelka »

Ciekawie :) Chociaż ja wolę podróże po Europie - i to samochodem. Zanim jednak wybierzemy się w taką podróż to trzeba najpierw odpowiednio zorganizować taki wyjazd. Szczególnie jeśli chodzi o logistykę transportu - a dokładniej organizację bagażu - aby móc wszystko zapakować i nie martwić sie o to że z czegoś musimy zrezygnować ze wzgledu na brak miejsca. Takie bagażniki samochodowe mogą być tutaj rozwiązaniem. Są pojemne i nie obciążają auta a to może nam zagwarantować udaną podróż :)
ODPOWIEDZ