Strona 1 z 1

Kościół ślub i rozwód

: 19 mar 2020, 19:44
autor: izkasala
Wiem że nie każda historia tak wyglada ale ja moja własnie przeżyłam w tej kolejności, teraz chcę to odkręcić i wziąć rozwód nawet kościelny. Słyszałam że jest kancelaria adwokat kościelny który może mi pomóc. Czy to ta? http://adwokatkoscielny.pl ktoś może korzystał i moze mi co nie co opowiedziec?

mozaiki włoskie

Re: Kościół ślub i rozwód

: 21 mar 2020, 14:41
autor: motofan
Nie korzystałem nigdy z usług adwokata kościelnego, ale Ty chyba powinnaś. Jesli zdecyduję się na ślub, to wyłącznie cywilny.

Re: Kościół ślub i rozwód

: 22 mar 2020, 17:01
autor: kozi44
Polecam wam bardzo usługi windykacja długów Śląsk . jest to adwokat który pomaga mi w prowadzeniu mojej działalności gospodarczej pod względem prawnym, przygotowuje opinie prawne i dobrze włada językiem angielskim.

Re: Kościół ślub i rozwód

: 25 mar 2020, 19:54
autor: hot
Trzeba przyznać, że zdarzają się trudne sytuacje w życiu każdego. Może być potrzebne poszukiwanie osób. W niektórych sprawach lepiej nie działać na własną rękę. Lepiej poprosić o pomoc profesjonalistę. Takie trudne sprawy to może być oszustwo, podejrzenie zdrady czy też poszukiwanie zaginionej osoby.

Re: Kościół ślub i rozwód

: 27 mar 2020, 13:29
autor: kelmont
Polecam sprawdzić ofertę https://www.masterbill.com.pl/oferta/wi ... aleznosci/ jeżeli po rozwodzie są jakieś wątpliwości co do pieniędzy, a były partner czy partnerka miga się od płacenia to nie ma co zwlekać i skorzystać z tego rodzaju usług. To smutne wiem, ale niestety wiem to ze swojego własnego doświadczenia...

Re: Kościół ślub i rozwód

: 28 mar 2020, 19:14
autor: Marika88
Ja miałam najpierw rozwód taki cywilny- prezentowała mnie pani mecenas Magdalena Grześkowiak, a potem miałam rozwód a w zasadzie unieważnienie małżeństwa kościelnego.

Re: Kościół ślub i rozwód

: 27 maja 2020, 10:58
autor: anula
Sakrament Małżeństwa jest rzeczą świętą, także zamiast myśleć o rozwodzie - powinniście pomyśleć o tym, jak rozwiązać swoje problemy i zawierzyć w tym wszystkim Bogu. Może pomogą wam w tym różnego rodzaju stowarzyszenia kościelne? Na stronie http://wysokikosciol.pl/ znajdziecie np informacje na temat Instytutu ks. Piotra Skargi.

Re: Kościół ślub i rozwód

: 20 lut 2021, 9:04
autor: MonkaĆ
Ja brałam ślub cywilny i nie było jakiegoś dużego problemu z rozwodem niż w przypadku chęci rozwodu kościelnego. Nam akurat tak sie przydarzyło, że sam po 3 latach stwierdziliśmy, że raczej to była pomyłka i nasz rozwód był kulturalny. Teraz jesteśmy dobrymi "znajomymi" i mamy swoje rodziny. Moja koleżanka niestety miała bardzo trudny rozwód i dzięki dobrej Pani adwokat - prawnik Lublin https://adwokat-skalska.pl/ rozwód został przeprowadzony szybko i sprawnie.

Re: Kościół ślub i rozwód

: 23 lut 2021, 16:41
autor: rześkajoanna
W sprawach rodzinnych zdecydowanie polecam kancelarię http://kancelaria-adwokacka.szczytno.pl/. Wywalczyli dla mnie odszkodowanie, jak się rozwodziłam to też uzyskałam opiekę nad dziećmi, dogodne alimenty i tak dalej. Ogólnie więc jestem bardzo zadowolona z tego, jak wykonują obowiązki

Re: Kościół ślub i rozwód

: 08 maja 2021, 23:08
autor: świerk8
W szybkim dostarczeniu nam dowodów na zdradzę, może pomóc nam agencja detektywistyczna. Temida http://www.agencjatemida.pl to dobra agencja z Warszawy, mają wiele kontaktów i posługują się skutecznymi, profesjonalnymi metodami na pozyskanie dowodów o zdradzie. Patrząc na statystyki, efekty w powinny być widoczne dość szybko.