Kościół ślub i rozwód

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
izkasala
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:31

Kościół ślub i rozwód

Post autor: izkasala »

Wiem że nie każda historia tak wyglada ale ja moja własnie przeżyłam w tej kolejności, teraz chcę to odkręcić i wziąć rozwód nawet kościelny. Słyszałam że jest kancelaria adwokat kościelny który może mi pomóc. Czy to ta? http://adwokatkoscielny.pl ktoś może korzystał i moze mi co nie co opowiedziec?
Awatar użytkownika
motofan
Posty: 31
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:27

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: motofan »

Nie korzystałem nigdy z usług adwokata kościelnego, ale Ty chyba powinnaś. Jesli zdecyduję się na ślub, to wyłącznie cywilny.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 109
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:07

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: kozi44 »

Polecam wam bardzo usługi windykacja długów Śląsk . jest to adwokat który pomaga mi w prowadzeniu mojej działalności gospodarczej pod względem prawnym, przygotowuje opinie prawne i dobrze włada językiem angielskim.
Awatar użytkownika
hot
Posty: 27
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:50

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: hot »

Trzeba przyznać, że zdarzają się trudne sytuacje w życiu każdego. Może być potrzebne poszukiwanie osób. W niektórych sprawach lepiej nie działać na własną rękę. Lepiej poprosić o pomoc profesjonalistę. Takie trudne sprawy to może być oszustwo, podejrzenie zdrady czy też poszukiwanie zaginionej osoby.
Awatar użytkownika
kelmont
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:48

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: kelmont »

Polecam sprawdzić ofertę https://www.masterbill.com.pl/oferta/wi ... aleznosci/ jeżeli po rozwodzie są jakieś wątpliwości co do pieniędzy, a były partner czy partnerka miga się od płacenia to nie ma co zwlekać i skorzystać z tego rodzaju usług. To smutne wiem, ale niestety wiem to ze swojego własnego doświadczenia...
Awatar użytkownika
Marika88
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:43

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: Marika88 »

Ja miałam najpierw rozwód taki cywilny- prezentowała mnie pani mecenas Magdalena Grześkowiak, a potem miałam rozwód a w zasadzie unieważnienie małżeństwa kościelnego.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 176
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: anula »

Sakrament Małżeństwa jest rzeczą świętą, także zamiast myśleć o rozwodzie - powinniście pomyśleć o tym, jak rozwiązać swoje problemy i zawierzyć w tym wszystkim Bogu. Może pomogą wam w tym różnego rodzaju stowarzyszenia kościelne? Na stronie http://wysokikosciol.pl/ znajdziecie np informacje na temat Instytutu ks. Piotra Skargi.
MonkaĆ

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: MonkaĆ »

Ja brałam ślub cywilny i nie było jakiegoś dużego problemu z rozwodem niż w przypadku chęci rozwodu kościelnego. Nam akurat tak sie przydarzyło, że sam po 3 latach stwierdziliśmy, że raczej to była pomyłka i nasz rozwód był kulturalny. Teraz jesteśmy dobrymi "znajomymi" i mamy swoje rodziny. Moja koleżanka niestety miała bardzo trudny rozwód i dzięki dobrej Pani adwokat - prawnik Lublin https://adwokat-skalska.pl/ rozwód został przeprowadzony szybko i sprawnie.
rześkajoanna

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: rześkajoanna »

W sprawach rodzinnych zdecydowanie polecam kancelarię http://kancelaria-adwokacka.szczytno.pl/. Wywalczyli dla mnie odszkodowanie, jak się rozwodziłam to też uzyskałam opiekę nad dziećmi, dogodne alimenty i tak dalej. Ogólnie więc jestem bardzo zadowolona z tego, jak wykonują obowiązki
świerk8

Re: Kościół ślub i rozwód

Post autor: świerk8 »

W szybkim dostarczeniu nam dowodów na zdradzę, może pomóc nam agencja detektywistyczna. Temida http://www.agencjatemida.pl to dobra agencja z Warszawy, mają wiele kontaktów i posługują się skutecznymi, profesjonalnymi metodami na pozyskanie dowodów o zdradzie. Patrząc na statystyki, efekty w powinny być widoczne dość szybko.
ODPOWIEDZ