Strona 1 z 1

Budowa dzisiaj

: 06 paź 2022, 16:32
autor: Justyna_94
Kto z Was również buduje się w tym momencie, w tych niestety dość trudnych czasach? Łączę się z Wami w bólu, dlatego, że doskonale wiem co przeżywacie, jestem w tej samej sytuacji. Większość cen niestety jest zdecydowanie wyższa niż początkowo zakładaliśmy, ale np. płytki Porcelanosa udało się kupić w naprawdę świetnej cenie, w salonie łazienkowym Cerdesign. :)

Re: Budowa dzisiaj

: 12 lut 2023, 20:49
autor: lucka
Akurat budowa domu w dzisiejszych czasach jest bardzo kosztowna. W związku z tym, polecam zajrzeć do tej oferty https://wroclaw.mdr.pl/ . Wiele osób nie może sobie pozwolić na budowę domu, więc lepiej jest wynająć mieszkanie. Dużo osób nie ma nawet zdolności kredytowej, więc nie dostanie kredytu. Warto się zastanowić nad wynajmem instytucjonalnym. Zwłaszcza, że taka forma jest bezpieczna, bo chroni zarówno właściciela, jak i osobę wynajmująca.

Re: Budowa dzisiaj

: 27 lut 2023, 23:42
autor: justaa
W sumie ja na tym wszystkim to nie znam się za bardzo, ale jednak pod wieloma względami liczę na odpowiednie wskazówki. I pamiętajcie, że jednak to ważne, jakie macie podejście i co sobie w tym względzie ogarniacie. Ja na pewno na świadectwo energetyczne budynku będę patrzeć. Wskazówki w tym względzie są mi koniecznie potrzebne. No i ja mam nadzieję, że coś mi poradzicie.

Re: Budowa dzisiaj

: 01 mar 2023, 11:40
autor: Piotr 125
uważam że współczesna budowa domu jest teraz ułatwiona przez szeroki wybór artykułów budowlanych polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz pojemników łopat szpadli pędzli kompresorów cedzaków noży nożyc i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl