Strona 1 z 1

Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 12 maja 2020, 11:03
autor: Ingryda
Co sądzicie na temat budowy przydomowej oczyszczalni ścieków? Warto zainwestować w takie rozwiązanie?

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 20 maja 2020, 15:51
autor: Bożydar_98
To nie tylko bardzo ekologiczne, ale i tanie w eksploatacji, więc inwestycja zwraca się bardzo szybko. Gdybyś szukała fachowców, którzy podjęliby się budowy takiej oczyszczalni, to polecam biohydrosystem.pl. Robią tani i dobrze ;)

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 14 lut 2021, 14:29
autor: DawidŁącki
Ja uważam, że jest to bardzo nowoczesne, funkcjonalne i wygodne rozwiązanie. Osobiście zamówiłem przydomową oczyszczalnię ścieków od firmy https://www.instalator-bytom.pl. Zbiornik posiada pojemność 2000l i jest przeznaczony dla 5 osób. Jestem bardzo z niego zadowolony.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 22 mar 2021, 23:40
autor: vovin
Warto, zdecydowanie warto, bo przydomowe oczyszczalnie to super rozwiązanie, macie oszczędności i jeszcze dbacie o środowisko, no w każdym razie dla mnie ekologia jest ważna. Wybraliśmy EKO-BIO 2500 z łódzkiej firmy https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ i ten wybór bardzo nam odpowiada. Oczyszczalnia działa jak należy, jest mało wymagająca w obsłudze a oczyszczonej wody używamy do podlewania ogrodu, także zdecydowanie mogę wam ją doradzić.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 23 mar 2021, 22:21
autor: Zełkon
Moim zdaniem zdecydowanie warto, jak tylko jest wszystko odpowiednio wykonane, bez problemu będziemy mogli się cieszyć sporą ekologią na naszym podwórku. Można zdecydowanie podjąć tu współpracę z https://www.kamar-garwolin.pl/uslugi/pr ... ie-sciekow. Firma ma bardzo duże doświadczenie, dysponuje wiedzą i narzędziami, więc spokojnie może się podjąć wykonania każdego zlecenia

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 22 kwie 2021, 20:33
autor: daliń
Prosto i szybko, tak, opłaca się. My zdecydowaliśmy się na opcję zaprojektowania naszej oczyszczalni do naszych potrzeb. Tym zajęła się firma EnEko http://eneko.com.pl/oferta/projektowanie/ w Gliwicach. Oni ją zaprojektowali, wykonali i zamontowali. Wszystko kompleksowo, w dobrej cenie, całkiem szybko i porządnie, bo oczyszczalnia działa niezawodnie. Szczerze ich polecam także jeżeli macie mniejsze wymagania i chcecie kupić gotowy produkt, bo maja u siebie w ofercie także gotowe oczyszczalnie przydomowe bardzo dobrej jakości.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 30 kwie 2021, 11:02
autor: Rafał
Ja uważam że warto mieć takie przydomowe oczyszczalnie. Czytałam o tym na stronie https://biofos.pl to firma która oferuje preparaty i różnego rodzaju produkty biologiczne do oczyszczania i chronienia takich przydomowych oczyszczalni. Sprawdźcie bo to naprawdę dobra i atrakcyjna oferta. Ja sam zamawiam u nich preparaty bo się sprawdzają.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 19 sie 2021, 9:00
autor: Joceś
To na pewno będziecie potrzebowali dobrej jakości produktów i bakterii które skutecznie będą działały w zakresie przyspieszenia procesy rozkładu i upłynniania ścieków, aby nie było później problemów z drenażem to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić markę Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ w której znajdziecie specjalne produkty tego typu, które również skutecznie się sprawdzą w zakresie szampa. No i też skład nie pozostawia zastrzeżeń :)

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 05 wrz 2022, 11:10
autor: ąąssc
Zobacz sobie ogólnie jak takie instalacje wyglądają, jak zadzwonisz pod 697  032  232 albo zajrzysz na stronę www.cisowa.com to też więcej będzie się można bezpośrednio dowiedzieć od firmy, która robi te instalacje i podpowiadają też jakie wybrać, gdzie walczyć o pieniądze. Podpowiedzą jaką wybrać instalację, na pewno będą w stanie poradzić jaką taką instalację wykonać. Propozycja dobra ze względu na to, że będą także pomagali w staraniach o dofinansowanie do takiej inwestycji.