Strona 1 z 1

Kurs

: 07 kwie 2023, 7:53
autor: skliiisaa
Lubicie się szkolić? Wiecie, co wybierać i dlaczego? Ja w sumie wchodzę dopiero na to wszystko i dla mnie na pewno sporym problemem jest komunikacja interpersonalna cele szkolenia mnie zaciekawiły, więc chyba to sobie zrobię. Na początek wystarczy, a potem czas pokaże.

Re: Kurs

: 09 maja 2023, 12:27
autor: Piotr 125
uważam że moim zdaniem warto się doszkolić w czymś dodatkowym jeszcze polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz klei farb pap pianek gipsów betonów wiertarek wierteł płyt kartonowo gipsowych płytek ceramicznych obrusów lamp lewarków podnośników opon dętek rowerowych zapraw suchych cementowych zlewów odzieży roboczej i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Re: Kurs

: 30 lip 2023, 16:59
autor: aarczee
Jeśli chodzi o mnie, to ja na pewno mogę powiedzieć, że sensem mojego działania jest to, by ciągle się rozwijać. I nie mogę się zastanowić, czy zgrzewanie rur pe szkolenie jest ważne. Ciekawi mnie, jak to widzicie, jakie są rozwiązania i kwestii. Dajcie znać, co wiecie. Jakie macie informacje.

Re: Kurs

: 31 lip 2023, 11:30
autor: małgośka
Jeśli chodzi o mentoring to właśnie ja myślę o tym by wybrać https://www.coachwise.org/model-coachwise-mentoring/ . Faktycznie oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna, dodatkowo też usługi są tutaj świadczone na naprawdę wysokim poziomie

Re: Kurs

: 08 wrz 2023, 14:56
autor: marzeniak
Wszystko tez zalezy od branzy, w ktorej chcemy sie rozwijac, ale wlasciwie wszedzie teraz przydadza sie umiejetnosci z programow office - np taki kurs powerpoint mozna nawet online w wolnej chwili zrobic, a znacznie zwiekszy nasze umiejetnosci wykorzystywania programu

Re: Kurs

: 30 wrz 2023, 9:02
autor: tośkaa
Z tego co słyszałam w ostatnim czasie to jednak bardzo dobrą opcją jest kurs sep katowice . Ogólnie można tutaj bardzo wiele się nauczyć i przede wszystkim obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów co jest też ważne.

Re: Kurs

: 05 paź 2023, 12:49
autor: kasiunia
Rzeczywiście jest tak ,że szkolenia są często niedoceniane , zarówno przez pracowników jaki pracodawców. Dużo się zmienia w tej dziedzinie ale dalej trzeba stwierdzić ,że mogłoby być lepiej. Właśnie tak bardzo potrzebne szkolenia dla firm organizowane są przez ośrodek szkoleniowy w Warszawie. Kal rekrutować dobre kadry dla swoich potrzeb? - tego się właśnie dowiesz na takim szkoleniu.

Re: Kurs

: 24 paź 2023, 10:24
autor: saraa
Powiem wam, że sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na szkolenie z kosztorysowania . Ogólnie szkolenia jakie są tutaj są faktycznie wartościowe, więc może to będzie dla was dobry wybór.

Re: Kurs

: 28 lis 2023, 18:07
autor: anula
W firmie należy dbać o rozwój pracowników, ale też ich bezpieczeństwo. Zwiększyć bezpieczeństwo możesz dzięki szkoleniom bhp. Pod adresem: Ekofit udało mi się znaleźć ofertę firmy, która ma duże doświadczenie w tego typu szkoleniach. Z czystym sumieniem polecam

Re: Kurs

: 29 lis 2023, 11:01
autor: aśkaa
Sugeruję, że trafnym wyborem wydaje się być udział w wydarzeniu jak szkolenie klimatyzacja . Bogata oferta dostępnych szkoleń pozwala na zdobycie wielu wartościowych umiejętności, co sprawia, że firma ta wydaje się być solidnym wyborem.

Re: Kurs

: 01 gru 2023, 12:07
autor: nadiaa
Niedawno natrafiłam na fascynującą witrynę internetową, która dostarcza obfitej dawki informacji na temat ścieżki zawodowej programisty. Może być warto odwiedzić stronę javascript podstawy aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące kariery w programowaniu, zwłaszcza w kontekście języka JavaScript. To miejsce stanowi cenne źródło informacji dla osób zafascynowanych tą dziedziną.