Strona 1 z 1

Wycinka drzew w ogrodzie

: 05 lip 2020, 17:24
autor: subisława_99
Hej, czy ktoś z was może polecić mi jakąś sprawdzoną firmę z Cieszyna lub okolic, która zajmuje się wycinką drzew? Muszę się pozbyć kilku, żeby ogród wyglądał jak dżungla, którą się powoli staje ;)

rzs przyczyny choroby

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 11 lip 2020, 4:33
autor: Walentyn-72
Mogę polecić renova.bielsko.pl. Są z Bielska-Białej, ale działają między innymi właśnie na terenie Cieszyna. Zajmują się nie tylko wycinką drzew, ale też nasadzaniem roślin czy koszeniem trawników. Moim zdaniem usługi wykonują na naprawdę wysokim poziomie.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 14 lip 2020, 1:24
autor: aokon
Myślę, że warto zrobić to na własną rękę. Wystarczy wypożyczyć tylko sprzęt.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 25 lip 2020, 8:18
autor: paluszek
Samodzielne prace w ogrodzie to zawsze duża oszczędność pieniędzy :) Wbrew pozorom wycinka drzew i prawidłowe podcinanie gałęzi nie jest bardzo skomplikowaną sprawą. Zajrzyj na https://poradnikogrodniczy.pl/, jest tam wiele ciekawych porad dotyczących dbania o ogród :)

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 30 lip 2020, 4:42
autor: irenee
Co jakiś czas trzeba przyciąć drzewa czy krzewy. Nie mówię, żeby całkiem wycinać. W każdym razie na pewno do takich prac przyda się też dobry sprzęt. A więc możecie zajrzeć sobie na stronę https://www.stiga.pl , tam kupicie urządzenia ogrodnicze wysokiej klasy.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 01 wrz 2020, 7:21
autor: Krystek
To nie jest taka łatwa i szybko sprawa. Będzie ci potrzebna inwentaryzacja zieleni warszawa. Nam spis wykonała firma Klepka Ogrody http://kepkaogrody.pl/inwentaryzacje. Bardzo szybko się uwinęli i mogliśmy działać z wycinką. Musieliśmy wyciąć niektóre drzewa na działce, aby wybudować dom.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 02 wrz 2020, 9:30
autor: alniria
Warto rozejrzeć się za profesjonalną firmą, która wytnie drzewa z ogrodu, nie powodując żadnych szkód. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://zul-kasprzak.pl/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że działają bardzo profesjonalnie.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 08 lip 2021, 11:31
autor: mórakowski
Wniosek o wycinkę drzew zrealizowali dla nas https://www.projektowaniezieleni-gdansk ... -o-wycinke . Przed tym nie mogliśmy rozpocząć prac budowlanych, ponieważ korzenie z drzewami uniemożliwiały nam wylanie fundamentów. Na szczęście ten problem mamy już za sobą!

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 03 sie 2021, 23:34
autor: rótynowy
Całe szczęście, wycinka już za nami! A jej zrealizowanie okazało się możliwe dopiero , gdy postawiliśmy na https://majmax.pl/oferta/wycinka-drzew/ .Pielęgnacja zieleni faktycznie nam służy , ponieważ plac prezentuje się znacznie lepiej i nadaje się pod budowę. Świetnie zrealizowali te zadanie.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 27 sie 2021, 11:51
autor: Karuś
Hej. Jeśli chodzi o strzyżenie ogrodu bądź wycinkę drzew, to polecam poszukać w Internecie dobrej firmy. Ja akurat znam takie miejsce, gdzie takie są skupione. Znajdują się one na tej stronie https://www.multiogrody.pl/firmy/polska/wycinka I są sprawdzone, rzetelne, to nie żadne firmy krzak. Oferty florystów i ogrodników są całej Polski, więc każdy śmiało może znaleźć w swojej okolicy fachowca godnego uwagi.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 29 wrz 2021, 23:00
autor: ginamó
Pamiętaj, że należy zacząć od sporządzenia wniosku o wycinke. Ja specjalnie w tym celu zgłosiłem się do https://www.projektowaniezieleni-gdansk ... -o-wycinke , dla których zrealizowanie tego projektu nie było kłopotem. Kawał solidnej roboty, który w tym wypadku w pełni sprostał moim wymogom!

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 06 paź 2021, 7:33
autor: Manniałłłó
Wycinkę drzew należało zrealizować jak najprędzej. Z tej właśnie okazji zgłosiliśmy się do https://majmax.pl/oferta/wycinka-drzew/ . Pozwoliło to na wyzbycie się kłopotu - w ogrodzie dominowały wyschnięte, brzydkie drzewa. Ale kłopot już za nami a ogród został poddany stosownej pielęgnacji. Konkretna robota!

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 07 paź 2021, 12:38
autor: Jurika
Sąsiad wyciął drzewa na działce i wszedzie wysiał trawę, drzewa były stare, zniszczone, podsuszone. Faktycznie nadawały się już do wymiany. Teraz kupił sobie taki fajny traktorek ogrodowy https://garden-system.pl/Z-przednim-dekiem-c377 z przednim dekiem. Idealna sprawa dla właścicieli ogrodów.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 24 paź 2021, 13:18
autor: Mączysty
U mnie jeszcze takiego drzewostanu nie ma abym musiał robić jakąś wycinkę, ale jestem zdania, że przed nadchodzącą zimą warto jest zadbać o ogród. Na pewno warto jest przeczytać wpis https://www.podlane.pl/blog/zabezpiecza ... czas-zimy/ gdyż samo zabezpieczenie systemu nawadniania jest ważne, aby nie uległ on uszkodzeniu.

Re: Wycinka drzew w ogrodzie

: 21 lis 2021, 22:53
autor: bronicki
Hej. Ja nie mam sprzętu do wycinania wysokich drzew, dlatego do tego zadania zatrudniłem firmę specjalizującą się w pracach wysokościowych. Ona ma w ofercie mycie elewacje, szyb w biurowcach etc. Nazywa się URBAN Climbing i pochodzi z Warszawy https://urbanclimbing.pl/przycinanie-wycinka-drzew/ Ja za wycinkę zapłaciłem małe pieniążki, a chłopaki robotę zrobili bezpiecznie, a jednocześnie w żwawym tempie. Warto ich zatrudnić do takich rzeczy. Pozdrawiam.